Singapurský megasbor koupil obchodní centrum za 217 milionů dolarů

Obchodní skupina Rock Productions, která spadá pod megasbor vedený televizním evangelistou Josephem Princem, minulý týden koupila nákupní centrum za 217 milionů dolarů. Star Vista je populární nákupní středisko v Singapuru, kde se již schází New Creation Church s návštěvností 30 000 členů.

Církev se rozhodla koupit nákupní centrum, aby nebylo ohroženo další využití pronajatých prostor k bohoslužbám, pokud by nemovitost změnila majitele.

Prodej provedla jedna z největších asijských realitních skupin Capita Land Limited. New Creation Church mívá bohoslužby ve Star Vista od otevření obchodního centra roce 2012.

Flickr – Obchodní centrum Star Vista.

Církev v roce 2016 uvedla, že zaplatila 366 milionů dolarů za Star PAC, který pojme 5 000 lidí. Strait Times informuje, že společenství již má prostředky na nákup nákupního střediska, takže nemusel zahájit fundraisingovou kampaň na pokrytí nákladů.

New Creation Church byl založen v roce 1984. Je to nedenominační křesťanské společenství a není přidruženo k žádné církvi. Hlavním pastorem je Joseph Prince a jeho televizní program Destination to Reign je vysílán do více než 150 zemích světa.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 5, prosince 2019  Foto: CC Seach – Joseph Prince

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář