Skillet dorazí na podzim do Prahy, Brna a Bratislavy i s novým albem Victorious

Vyzbrojená materiálem ze zbrusu nového alba Victorious dorazí populární křesťanská rocková kapela Skillet letos na podzim do České republiky. A aby potěšila zdejší věrné fanoušky, zařadila do svého evropského turné ne jednu, ale hned dvě české zastávky: 27. listopadu zahrají Skillet v Brně v městské hale Vodova a 28. listopadu to rozbalí v Malé Sportovní hale v Praze. Ještě před tím se zastaví i u sousedů v Bratislavě, kde zahrají 25. listopadu v Refinery Gallery.

Skillet se naposledy představili v Česku na loňském ročníku Rock for People, kde ovládli závěrečný festivalový den. Tentokrát dorazí i se zbrusu novým, v pořadí desátým albem Victorious, které vyšlo 2. srpna.

Rockový čtyřlístek z Memphisu je právem řazen mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Na svém kontě mají přes miliardu streamů jen za rok 2018, přes 12 milionů prodaných alb, jejich deska Awake je už dvojnásobně platinová. Můžou se pochlubit i dvěma nominacemi na Grammy Awards a řadou dalších cen. Jejich videa mají miliony zhlédnutí na YouTube – ostatně jen sám singl Monster jich má přes 260 milionů. Kromě toho patří k nejstreamovanějším skladbám všech dob. Od svého založení v roce 1996 prošli Skillet několika změnami v sestavě. Současné složení John Cooper (zakládající člen), Korey Cooper, Jen Ledger a Seth Morisson se ustálilo v roce 2011 a o dva roky později vydali album Rise. Na svém kontě mají alb již devět a to desáté s názvem Victorious přišlo na pulty letos v srpnu.

Koncert pořádá Ameba production v rámci koncertní série Rock for People Concerts. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.cz. Více na www.rockforpeople.cz

 

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář