Škola Heřmánek otevírá gymnázium a rozšiřuje tým pedagogů i administrátorů

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium, která sídlí na adrese Rajmonova 1199/4, Praha 8, sestavuje tým učitelů pro výuku na gymnáziu od září 2023. Zároveň také hledá spolupracovníka pro administrativní zajištění gymnázia.

Hledáme učitele anglického jazyka, učitele českého jazyka a matematiky, kteří mají kvalifikaci pro učení na střední škole. Dále také učitele hebrejštiny, němčiny a latiny pro doplňkové aktivity školy. 

Nové členy pedagogického týmu budou navazovat na práci učitelského týmu projektu Heřmánek Teen, který již několik let pracuje na druhém stupni a jenž také bude podporovat vznik třetího stupně školy. Vize školy Heřmánek kombinuje úspěšné pedagogické principy – A. C. E. School of Tomorow a Montessori metodické postupy v individualizaci vzdělávání a inspiraci čerpá i z dalších vzdělávacích metod. Mimo rozvoj akademických znalostí a osobních vlastností žáků se škola dlouhodobě orientuje na rozvoj charakteru – gymnázium se speciálně zaměří na rozvoj vlastních projektů v oblastech dle výběru žáků, jako i na umělecké aktivity (školní divadlo a školní výtvarné ateliéry), ale také v případě žáků z křesťanského prostředí předpokládáme možnost školních biblických studií. 

Škola se bude orientovat na prezenční žáky, nicméně bude poskytovat i distanční studium. 

V rámci nově otevíraného gymnázia by bylo ideální zahájit spolupráci s novými členy týmu na částečný úvazek a úvazek rozšiřovat dle narůstání školy. Velmi vítané by také bylo, pokud by se noví spolupracovníci navázali kontakt se školou již teď, aby se tak využila možnost zúčastnit se kurzů ve Velké Británii pořádaných A. C. E. School of Tomorrow – v březnu 2023 anebo v průběhu příštího školního roku.

1 Komentář

  1. Dobrý den,

    prošla jsem si stránky školy. Zdá se mi, že učitele latiny ještě mezi sebou nemáte.

    Ráda bych se o to místo zajímala a ucházela. V případě zájmu pošlu CV a napíši o sobě více.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář