Tématem evangelikálního fóra 2017 je Krása evangelia

 

Evangelikální aliance zve na svých webových stránkách k dalšímu ročníku Evangelikálního fóra, které se bude konat 21. – 23. února 2017 v Praze. Tématem  nacházejícího Fóra bude Krása evangelia a jeho komunikace v současné české společnosti.

„Evangelikální fórum je jedinečným prostorem pro otevírání a reflexi důležitých témat v kontextu české církve a společnosti, inspiraci, podporu a propojování vedoucích a sdílení podnětných myšlenek a zdrojů, formou specializovaných networků, přednášek, kulatých stolů a seminářů nabízí jedinečné prostředí pro setkání s vedoucími z různých církví a oblastí služby,“ uvádí pozvánka.

Nadcházející ročník nabízí účastníkům 9 specializovaných networků, novinou je network pro Vedoucí chval a Homiletický network. Mezi řečníky Fóra najdete nejrůznější osobnosti křesťanské scény jako je Teda Turnau, Jiří Bukovský, Marek Macák, David Novák, Martin Moldan, Kateřina Hodecová, Lubomír Ondráček, Daniel Pastirčák, Petr Húšť a mnoho dalších.  Témata seminářů a kulatých stalů budou např. Kázání postmoderním skeptikům, Duchovní cvičení v životě člověka a sboru, Učednictví v místním sboru v kontextu české církve, Tomáš Halík jako výzva pro evangelikály, Křesťan a umění. atd.

Na Fóru je možné se přihlásit do konce listopadu za sníženou cenu.  Více informací a registrace je možná na internetových stránkách akce.

 

Foto: evangelikalniforum.cz

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář