Tim Tebow vyzval lidi, aby se zapojili do boje za ochranu nenarozených dětí

Bývalý obránce amerického fotbalu Tim Tebow doufá, že lidé si ho budou více spojova t s jeho pro-life úsilím než s tím, že byl sportovec. Na charitativním setkání pro Kansans for Life se podělil o svůj pohled na palčivé téma.

Svou práci v pro-life hnutí přirovnal k „záchranné misi.“ Před více než 12 000 lidmi řekl: „Mé mámě před 32 lety řekl doktor, že musí jít na potrat, protože kdyby to neudělala, stálo by ji to život. A ani nevěřili, že jsem dítě. Mysleli si, že jsem nádor,“ podělil se o svůj vlastní příběh.

„Skutečně to znamená mnohem víc, než vyhrát Super Bowl,“ řekl Tebow. „Jednoho dne se lidé ohlédnou zpátky. Čím budu znám? Že jsem vyhrál Super Bowl nebo, že jsme zachránili spoustu dětí?“ řekl bývalý hráč fotbalu, který se hlásí ke své víře v Boha.

Majitel amerického fotbalového klubu z Kansas City Lamar Hunt, který si nedávno mohl vychutnat vítězství svého týmu v Super Bowl, vyzval přítomné, aby se připojili k boji za život nenarozených dětí.

„Nemyslím si, že je klišé říkat, že jsme v bitvě o život a smrt, za pravdu a autentickou důstojnost lidské osoby,“ řekl. „Potřebujeme vaši plnou podporu.“

„Musíte se připojit k nám, a to může být mnoha způsoby: modlitba, pomoc těm, kteří to potřebují, e-maily, telefonáty či osobním setkáním,“ dodal.

Tebow na závěr vyzval publikum k spolupráci: „Záleží na tom, co tady děláte. Bojujete za život. Bojujete za lidi, kteří nemohou bojovat sami za sebe. A moje otázka pro vás zní: Jste ochotni se postavit tváří v tvář pronásledování, tváří v tvář nepřízni, tváří v tvář kritice, když ostatní lidé říkají, že to nestojí za to?“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red-  Datum: 13. září 2020  Foto: Wikimedia Commons – Tim Tebow 

https://believersportal.com/tim-tebow-they-told-my-mom-to-abort-me-thank-god-she-did-not/

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář