Trump představil koalici „Evangelikálové podporují Trumpa“ a varoval před „radikální levicí“

Miami – Prezident Donald Trump představil v pátek večer koalici s názvem „Evangelikálové podporují Trumpa“. Celá akce proběhla ve sboru El Ray Jesus v Miami. Setkání se zúčastnili významní evangelikální podporovatelé prezidenta, včetně Jamese Dobsona, dcery Franklina Grahama Cissie Graham Lynchové a duchovní poradkyně Pauly Whiteové.

Trump shromáždění řekl, že je přesvědčen o tom, že účast evangelikálních voličů při jeho opětovném zvolení v roce 2020 bude ještě vyšší než v roce 2016.

Podporou Trumpa riskují evangelikálové ztrátu morálního hlasu ve společnosti

„Evangelikální křesťané v roce 2016 pracovali tvrdě a přišli k volbám v takovém množství jako nikdy předtím,“ řekl podle Christian Today Trump.

„Na základě toho, co mi Paula, Cissie a všichni ostatní řekli, budou tato čísla v roce 2020 ještě vyšší,“ dodal.

„Evangelikálové, křesťané všech vyznání a všichni věřící neměli nikdy v Bílém domě lepšího vítěze, než máte právě teď,“ poznamenal neskromně Trump.

Svým podporovatelům řekl, že nesmí dovolit, aby se někdo z „radikální levice“ dostal do úřadu prezidenta.

Varoval, že pokud by vyhrál jiný kandidát, „co jsme dodnes udělali, bude velice rychle ukončeno,“ řekl. Dále tvrdil, že hodnoty víry nejsou „zastaralé“, ale „nyní jsou potřebné více než kdy jindy“. Konstatoval, že víra a rodina jsou klíčem k „stabilitě, štěstí a prosperitě národů“.

„Jsou lidé, kteří tvrdí, že tato svatá víra je něco zastaralého. Ale my víme, že je to právě naopak,“ podotkl Trump.

„Naše tradice a naše hodnoty jsou nadčasové a věčné. Politická levice neví, co jim chybí. Naše víra je nyní potřebná více než kdy jindy.“

„Tyto volby budou o přežití našeho národa,“ řekl. „S vaší pomocí, díky vašim modlitbám a neúnavnému úsilím o mobilizaci křesťanských komunit v naší zemi, 3. listopadu 2020 získáme další monumentální vítězství víry a rodiny, Boha a země, vlajky a svobody,“ uzavřel svou řeč Trump.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 7. ledna 2020  Foto: Wikimedia Commons – Donald Trump

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář