Unikátní český soubor stříbrných dárkových plaket Ježíš, apoštolové a následovníci

Naše moderní evropská civilizace stojí na tradičních křesťanských hodnotách.Víra, naděje a láska by měly být součástí našeho každodenního života. Akademický malíř František Zálabský, hluboce věřící duchovní člověk, vytvořil unikátní soubor maleb a stříbrných plaket s podtitulem Ježíš, apoštolové a následovníci, kde se věnoval duchovnímu rozměru samotné Poslední večeře, i osobnostem jednotlivých apoštolů. Právě připomínka utrpení Ježíše Krista i pohnuté příběhy apoštolů, vypovídají o síle a moci pravé víry. Nyní tento soubor vychází v limitované edici ve formě dárkových kazet v rámci projektu MPM Moments.

Uhrančivé spojení ikonografických maleb se stříbrnými plaketami zobrazujícími Ježíše Krista a jeho následovníky není určeno pouze sběratelům a milovníkům umění. Může být i krásným vánočním dárkem a unikátní upomínkou křtu, biřmování, svatby, promoce či významného životního jubilea. Každá ze stříbrných plaket je usazena do boxu s reprodukcí malby Františka Zálabského. Součástí krásného dárkového balení je i doprovodné slovo autora, brožura a stojánek.

Věřím, že kdykoliv se na stříbrnou plaketu podíváte, povznese se Váš duch do výšin, ze kterých se každé Vaše trápení a starost umenší,“ říká malíř a autor olejomalby Poslední večeře Páně, jež se stala základním stavebním prvkem tohoto projektu.

„Osvícení lidé nás učí žít ve víře, naději a lásce. Tyto vzácné bytosti je třeba si hýčkat a naslouchat jim a každou volnou chvilku si je připomínat a vzpomínat na ně,“ dodává.

K novému dílu Františka Zálabského vznikla i samostatná webová stránka, kde si můžete o díle i autorovi dozvědět více.

František Zálabský se též podílel, společně s českou šperkařskou značkou MOSHNA, na tvorbě nové kolekce šperků s duchovní a křesťanskou tématikou. Stříbrné přívěsky na řetízku nesou motivy například Madony, Krista, andělů či Jezulátka. Jemné zdobení a detailní zpracování z nich činí decentní šperk pro běžné nošení i významné události. Přívěsky jsou vhodné i jako dárek při narození dítěte, křtu či biřmování. Šperky si můžete také prohlédnout na firemních stránkách výrobce MOSHNA. 

Všechny šperky i stříbrné plakety byly vyrobeny v České republice z kvalitního stříbra bez alergenů či škodlivých látek.

 

 

1 Komentář

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář