Uznávaný apologeta Ravi Zacharias prosí o modlitby

Světově uznávaný křesťanský apologeta Ravi Zacharias oznámil, že mu byla diagnostikována rakovina typu sarkom. Lékaři mu objevili nádor v dolní části páteře, napsal na Facebooku.

„Chtěl jsem vám poskytnout informace o svém zdraví, protože vím, že se vás tolik modlí, za což jsem vděčný. Jak mnozí z vás vědí, před třemi týdny jsem podstoupil operaci zad. Operace proběhla úspěšně,“ uvedl. Poznamenal, že léčba nádoru začne za čtyři až pět týdnů.

„Předpokládal jsem, že tato bolest je přirozeným důsledkem operace, ale minulý týden jsem se dozvěděl, že biopsie provedená během zákroku odhalila zhoubný nádor na kosti – velmi vzácnou rakovinu zvanou sarkom. Nyní vím, že to je příčinou mé extrémní bolesti,“ uvedl.

V posledních několika dnech jsem se setkal s odborníky, abychom určili další postup. Budou čekat, až se mi úplně vyléčí záda, a za 4-5 týdnů začne léčba na zmenšení nádoru,“ pokračoval 73letý apologeta.

Zacharias vyjádřil přesvědčení, že je v rukou Páně a také poděkoval lidem z celého světa za jejich modlitby.

„Dostal jsem doslova tisíce zpráv od lidí z celého světa, že jste se modlili. Mám absolutní přesvědčení, že Bůh vyzval mého chirurga, aby objevil tento nádor. Margie a já a celá naše rodina jsme tak vděční za vaše pokračující modlitby za nadcházející dny,“ napsal.

Zacharias byl blízkým přítelem Nabeela Quareshiho – konvertity z islámu – angažujícího se v obhajobě křesťanství, který zemřel v roce 2017. Společně organizovali konference, kde se řešily aktuální otázky ve světle Bible.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 16, března 2020  Foto: Wikimedia Common – Ravi Zacharias

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář