V Brně se uskuteční konference o exorcismu

Brno – V Brně proběhne jednodenní konference na téma: Bludné nauky a praktiky v životě křesťana a Ježíšova uzdravující moc.  Akce se koná 2. června v aule Biskupského gymnázia.

Mezi řečníky konference budou Imrich Degro, exorcista a vysokoškolský pedagog na Katolické univerzitě v Ružomberku, Mariusz Leszko, hlavní exorcista brněnské diecéze, psycholožka Mgr. Anna Janů a další odborníci z pole teologie i psychologie. Ůčastníci akce se dozví, jak se chránit před zlým duchem, jaký je rozdíl mezi přímluvnou modltbou a svátostinou exorcismu či jaký je postoj katolické církve k uzdravování rodových kořenů. Pozornost se bude věnovat také praktické pomoci osobám, které sužuje zlý duch.

Na konferenci je nutné se přihlásit do 25. května, vzhledem k omezené kapacitě akce. Účastnický poplatek na pokrytí nákladů činí 200 Kč. Konference se koná pod záštitou brněnského diecézního biskupa Vojtěcha Cikrleho, ve spolupráci s Pastoračním střediskem brněnské diecéze a Česko-slovenskou sekcí Mezinárodní asociace exorcistů. Konferenci podporuje Moravsko – slezská křesťanská akademie.

 

Více informací – https://www.exorcismus.eu/chci-vas-podporit/

 

 

Kategorie: Církev

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář