V důsledku zranění zemřel bubeník kapely Casting Crowns Andy Williams

V důsledku vážných zranění, které utrpěl na své motorce po srážce s autem v pátek v nemocnici zemřel bývalý bubeník populární americké křesťanské kapely Andy Williams. K nehodě došlo v neděli během jeho cesty na bohoslužbu.

Frontman hudební skupiny Mark Hall v pátek se na Instagramu podělil o smutnou zprávu a poděkoval lidem za jejich modlitby. Uvedl, že Williams nyní „odešel k Ježíši“ a „dnes je více živý než kdy jindy.“

„Brzy ráno, kolem jedné hodiny, odešel Andy Williams k Ježíši. Bojoval skvěle, ale zranění, která utrpěl, si na jeho těle vyžádala daň,“ napsal podle Christian Post Hall.

SOUVISEJÍCÍKapela Casting Crowns žádá o modlitby za svého bubeníka, který měl vážnou nehodu

„Modlili jste se spolu s námi, aby Andy byl uzdraven. Spolu s námi jste se modlili, aby se Andy probudil. Spolu s námi jste se modlili, aby Bůh udělal zázrak. I když truchlíme nad tím, že Andy tu není s námi a že jsme nebyli svědky zázraku, po kterém jsme tu na zemi toužili, všechny naše modlitby byly vyslyšeny,“ dodal. „Je uzdraven, uzdravil se a věříme, že dnes je více živý než kdy jindy.“

Zpěvák uvedl, že se pevně drží Pavlových slov v Bibli, která říkají, že věřící se nemají dívat na věci, které jsou viditelné, ale na věci, které jsou neviditelné, protože jsou věčné.

„Těšíme se z toho, že Andy je v náručí svého Spasitele, a jsme vděční za vzpomínky a smích, kterým nám všem Andy přinesl,“ dodal Hall.

„Nemůžeme vám dostatečně poděkovat za vaše modlitby, podporu a nekonečnou lásku. Šli jste spolu s námi touto velmi obtížnou cestou a celou cestu jsme vnímali vaši podporu.“

Domovský sbor Andyho Willimase spustil kampaň na stránce GoFundMe v naději, že získá nejméně 250 000 dolarů na pokrytí nákladů na lékařskou péči.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 11. července 2021 Foto: Starší fotografie Casting Crowns včetně Andyho Williamse | Instagram / MarkHallcc

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář