Vánoční dárek na každý měsíc v roce

„Co dáme tetě Věře k Vánocům? Odpověď na tuto otázku mě loni stála hodně přemýšlení,“ píše Markéta. „Letos jsem to vyřešila snadno: Teta dostane předplatné časopisu Život víry. Napadlo mě to, když jsem četla jeho aktuální vydání. Povzbudilo mě, že pro tetu dostanu hezký dárkový certifikát, i to, že předplatitelé teď soutěží o hodnotné ceny (viz https://www.zivotviry.cz/soutez).

Ale ze všeho nejlepší je na Životě víry stejně sám Život víry. Díky němu se dozvím, co je v českém křesťanském světě nového (a od ledna už i teta Věra). Díky rozhovorům se setkám se zajímavými lidmi, které bych buď minula, nebo bych se k nim nemohla tolik přiblížit. A asi nejradši mám svědectví. Některá jsou opravdu dramatická, všechna jsou povzbudivá.“


Život víry je jediný český mezidenominační měsíčník. V posledních letech je dárkové předplatné čím dál častější. Šárka, která předplatné sama dostala, svou zkušenost popisuje takto: „Celý rok mě Život víry doprovázel. Zaujalo mne, že je natolik rozmanitý, že si v něm každý může najít své. Mladší, starší, noví i zkušenější ve víře. Setkala jsem se s tématy, která jsou důležitá. Ohromil mě i rodinný charakter. Bavily mě rozhovory s lidmi, kteří rozšiřují Boží království – jejich autetičnost a zaujatost. Život víry je dobrou inspirací, čtenář může získat rozhled, který někdy chybí. A navíc ten luxus, že na vás každý měsíc čeká něco nového!“

Předplatné Života víry lze objednat v různých verzích: Buď jako klasický papírový časopis, nebo v elektronické formě zvané eŽV (lze exportovat i do PDF), k níž je od letoška zdarma také audioverze (např. pro ty, kdo třeba nemají čas číst, ale rádi něco poslouchají), nebo je samozřejmě možné získat kombinaci obojího (tzv. ŽV komplet).

Jak již bylo zmíněno,kdo si předplatí do konce roku, soutěží o ceny (knihy dle vlastního výběru).

Život víry vychází již 30 let, ale je to časopis současný. Propojuje křesťany z různých církví – například tím, že do něj píšou autoři z většiny u nás působících denominací. Kromě informací o pestrém spektru křesťanů u nás i v zahraničí přináší měsíčník také praktické články povzbuzující ve víře. Předplatné lze objednat na webové stránce https://www.zivotviry.cz/predplatne.

autor: tisková zpráva

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář