Vánoční – nový videoklip skupiny Way to go

Brněnská kapela Way to go, která letos na podzim vydala své debutové album, uveřejňuje videoklip k písni Vánoční.

Frontman Jožka Balada uvádí: „Vánoční je nejnovější a zároveň poslední skladbou z našeho alba. Videoklip jsme natáčeli v útulném srubu nedaleko Kyjova na Jižní Moravě. Na celém díle se podílel Aleš Michálek, Robin Mikuš a Dominik Maďa, kterým bychom rádi touto cestou poděkovali za spolupráci.“

Formace Way to go vznikla před 4 lety. Její sestavu tvoří zpěvák a baskytarista Jožka Balada, zpěvák a kytarista František Herz a zpěvák Dominik Levíček. Na klávesové nástroje hraje Tomáš Majtán a bicí patří Pavlu Hrdinkovi.

V roce 2016 formace vyhrála slovenskou hudební soutěž Gospeltalent, díky které vystupovali spolu s dalšími finalisty v rámci Gospeltalent tour po velkých slovenských městech a na festivalech Campfest a Lumen. V letošním roce se představili na hlavním pódiu vsetínského festivalu UNITED a vydali debutové album.

Album s názvem Way to go vyšlo v letos v listopadu. Obsahuje celkem 12 autorských písní. Mezi nejznámější skladby patří Vodiaci pes, se kterou kapela vyhrála již zmíněnou soutěž Gospeltalent. K několika skladbám kapela natočila videoklipy dříve, zatím posledním klipem je právě píseň Vánoční.

Další informace, včetně možnosti objednání alba, jsou uvedeny na internetových stránkách http://waytogoband.cz.

Tisková zpráva, Way to go

Videoklip Way to go – Vánoční

Tags: ,,,,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář