Ve Vídni probíhá Awakeing Europe. Lidé nechtějí mrtvé náboženství, tvrdí Ben Fitzgerald

Vídeň – Ve Vídni od čtvrtka probíhá křesťanská konference Awakeing Europe. Mezi hlavními řečníky jsou lídři z charismatického hnutí jako Ben Fitzgerald, Heidi Baker, John Bevere nebo Todd White. Obdobná akce se před dvěma lety za účasti známého německého evangelisty Reinharda Bonnkeho konala v Praze.

Orgnizace GODfest Ministries má za cíl přinést probuzení a zvěst evangelia do různých koutů světa. Pro naplnění tohoto plánu připravuje každoročně několikadenní akce pro tisíce účastníků na sportovních stadionech.

„Jsme tým vášnivých následovníků Boha, kteří pocházejí z různých prostředí, ale mají jednu věc společnou – všichni jsme se radikálně změnili láskou Ježíše Krista. Proto je náš cílem zcela jasný: Žijeme, abychom přivedli tuto Ježíšovu lásku do každého národa, ke kterému nás Bůh povolal, a abychom viděli, jak Bůh obnoví dějiny k lepšímu,“ píše se na stránkách organizace.

 

„Křesťané musejí být radostní, neboť jejich hříchy jsou jim odpuštěny. Bůh dělá něco úžasného v této zemi. Mnoho lidí řeklo, že v Rakousku je těžké kázat evangelium. To je lež. Lidé v Rakousku chtějí Ježíše,“ řekl ve čtvrtek večer Ben Fitzgerald. „Lidé nechtějí mrtvé náboženství, a proto jsme tady,“ dodal.

Awakening Austria THURSDAY EVENING Day 1 JOIN US LIVE

Join us LIVE at Awakening Austria DAY 1

Zveřejnil(a) Awakening Europe dne Čtvrtek 13. června 2019

Australský kazatel dále sdílel osobní svědectví o radikální transformaci člověka na drogách a alkoholu, který byl přeměněn láskou Ježíše Krista. „Bene, já tě miluju. Slyšel jsem hlas, který ke mně promluvil. Začal jsem plakat a veškerá bolest postupně odcházela z mého srdce,“ poznamenal.

„Pošlu tě do celého světa a budeš vydávat svědectví o mé lásce. Zdá se, že se to naplnilo,“ řekl Fitzgerald a uvedl, že tentýž Bůh může změnit i životy přítomných. „On za vás zemřel. Chce, abyste byli svobodní a stali se Jeho dětmi.“

Na závěr svého kázání se modlil za nemocné.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

Autor: Michal Nosál  Foto: Facebook – Awaking Europe

Tags: ,

4 Komentáře

 1. „Mnoho lidí řeklo, že v Rakousku je těžké kázat evangelium. To je lež. “

  Proč ale hned nazve něčí vyslovený názor lží ?

  Odpověď
 2. Já vím jen to, že tzv. lídři charismatického hnutí jako např. Ben Fitzgerald, Heidi Baker nebo Todd White JSOU FALEŠNÍ UČITELÉ… Stačí se podívat na jejich videa na YouTube, co předvádějí na shromážděních, to nemá s Bohem nic společného. Lidi jsou ovšem slepí a hluší a přijímají nekriticky vše. Smutné 🙁

  Odpověď
   • Arnošt Kobylka

    Aniž bych souhlasil s tím falešným učitelstvím a aniž by mně to moc zajímalo u evangelizací, kde jde hlavně o spásu, čili věci teologicky podstatné, tak bych se rád druhého z diskutijících zeptal:

    Vy nějaké probuzení vidíte?

    P.s.: Sloužil jsem na pražském Awakeningu v evangelizacčních skupinkách.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář