Vitamínová bomba, konference o chvalách

 

V termínu 29. 4. – 1. 5. 2017 se bude v Kolíně konat Vitamínová bomba, konference o chvalách. Jedná se o tři dny plné předávání praktických dovedností (nástrojové, pěvecké a taneční semináře) a zkušeností.

Hlavním hostem letošního ročníku je David Hadden, autor moderních chvalozpěvů (např. Jesus, Fill the Atmosphere nebo How Lovely is your Dwelling Place) a vedoucí a mentor mnohých služebníků ve chválách po celém světě. Do České republiky přijede již po několikáté a vždycky přiveze povzbuzení a čerstvý a nezaujatý vhled do naší situace.

Svou roli „chváliče“ David Hadden definuje následovně: „Být Božím milovníkem a dovolovat mu milovat mě, dělat, co dělá, a říkat, co říká. Myslím, že to je podstata chvály. Neříkat, co neříká, a nedělat, co neudělal, ale říkat, co říká, a dělat, co dělá.“

Kromě kytarového a klávesového semináře je na programu seminář o tanci s prapory, o roli Ducha svatého při vedení chval, zpěvy z Taizé a mnoho dalších. Po celou dobu bude také k dispozici lektorka pro individuální pěvecké konzultace, právě tak jako pastorační a modlitební služba.

Více informací a přihlášky najdete na http://www.kmspraha.cz/akce-aktivity/vitaminova-bomba

 

 

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář