Vznikne nový film založený na duchovní cestě zpěváka Jeremy Campa

Nový film je založen na duchovní cestě a osobní tragédii současného křesťanského hudebníka Jeremy Campa.

Po komerčním úspěchu křesťanského filmu I Can Only Imagine, který se zaměřil na historii hitové skladby stejného jména Mercy Me v roce 2018, Lionsgate schválila další film zaměřený na slavného křesťanského zpěváka.

Natáčení je plánováno na začátek letošního jara a plánované ukončení s přestávkami na březen 2020, informuje The Hollywood Reporter.

Zpěvák skladeb jako I still believe, There Will a Day a „Walk by Faith, prodal více než 5 milionů alb a účinkoval ve vícenež 30 zemích. Získal také několik ocenění Dove, získal dvě nominace na americké hudební ceny a v roce 2010 byl jmenován druhým nejlepším křesťanským umělcem desetiletí.

Americký zpěvák prošel v roce2001 osobní tragédií, když jeho manželka Melissa zemřela na rakovinu rok poté, co se vzali.

O dva roky později se Camp oženil podruhé s Adriennou, zpěvačkou jihoamerické kapely The Benjamin Gate, informuje The Christian Post. V roce 2009 zažili potrat, když během rutinního vyšetření srdce jejich dítěte přestalo bít.

Ačkoli ztráta pro ně byla zničující, svědčili o tom, jak je Bůh „přemohl“ svou láskou a pokojem. „Víme, že je věrný a ani na okamžik jsme nepochybovali o tom, že Bůh má kontrolu nad našimi životy,“ potvrdili ve svém vyjádření. „Jsme tak vděční za naději, kterou máme v Kristu.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi podílet?

 

-mn-  Zdroj: The Christian Post  Foto: jeremycamp.com

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář