Webinář Primenetu: Udržte si směr v nejistých časech.

Téma: 20. října (středa) 17:00 – 18:15
řečník: Thong Chan Kei

Profesor, řečník, spisovatel, dřívější CEO, a spoluzakladatel Leadership Development International.
Leadership Development International (dále jen LDi) poskytuje trénink a vzdělávací servis. Pod vedením pana Thonga se LDi rozrostlo na jeden z nejvlivnějších systémů v oblasti mezinárodního vzdělávání s 800 zaměstnanci, ročním rozpočtem 35 milionů dolarů, a s řadou vzdělávacích institucí v Číně a na Středním východě. Pan Thong vystupoval v 34 zemích. Svými přednáškami o integritě v podnikání a transformaci leadershipu má vliv na vedoucí lídry.

Od roku 2013 je v LDi ve výslužbě, ale dále přednáší na online kurzech na Trinity Western University Master Arts leadership program, je autorem knihy: Víra našich otců – o dávné Číně publikovaná poprvé v Pekingu 2005, a od té doby vydaná v angličtině, němčině, korejštině a japonštině. Jeho nejnovější publikací je: Holistická transformace vedoucí k udržitelnému rozvoji v Číně, kterou publikovala společnost Creative Knowledge v květnu 2015. Pan Thang hovořil na více než 50 dvouhodinových webinářích na téma jako je např: Domácí vzdělávání, Business Leadership a Autentické mužství.
Je držitelem diplomu na Singapure Polytechnic (1976), Bakalář věd v managementu na University State of New York (1985), diplomu Master of Arts Biblických studií z International School of Theology (1987), a také držitelem čestného doktorátu z University Trinity Western University (2008)

Prime Net je hnutí podnikatelů a pracujících, kteří se chtějí osobně i profesionálně jako vedoucí rozvíjet. Kromě pravidelných setkání s přednáškou zajímavého hosta (každé poslední pondělí v měsíci) pořádáme diskusní skupiny, osobní setkání a koučink k profesionálnímu i osobnímu růstu. 

kontakt: info@prime-net.cz

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář