Youtuber na Křesťanské konferenci?

Každý tráví sváteční dny jinak, někdo plánuje velký úklid, jiný už se vidí v plavkách u moře. Pokud na letošní červencový svátek sv. Cyrila a Metoděje a výročí upálení mistra Jana Husa ještě plány nemáte (nebo se vám myšlenka na úklid nezdá příliš lákavá), zkuste Křesťanskou konferenci v Praze s názvem „Nový vítr do plachet“! Akce se koná 5.–7. července v hotelu Olšanka a přijet na ni může opravdu kdokoli, i ten, kdo na ní nikdy nebyl a neví, co očekávat. Třeba jako jeden český youtuber…

Zatímco Petr Kadlec bude na konferenci poprvé, pastor KS Praha Lubomír Ondráček se jí zúčastní už po jednatřicáté: „Účastnil jsem se všech třiceti Křesťanských konferencí a vždy se mi tam dostalo povzbuzení. Setkal jsem se tam s lidmi, kteří následují Ježíše, chtějí se naučit něco nového a pohnout se z místa. Očekávám, že to samé bude na letošní konferenci, že Duch svatý foukne do našich plachet a posune nás dál. Proto si myslím, že stojí za to v létě přijet a strávit s dalšími křesťany čas ve chválách, ve vyučování, vzájemném sdílení a očekávání na to, co chce Bůh dělat,“ zve na konferenci.

 

Porozumět teenagerům, Těžké otázky nevěřících, Z mělčiny na hlubinu, Když Bůh mluví skrze sny, Planout, ale nevyhořet, Jak studovat Bibli induktivně, rozhovor s misionáři, čeští i zahraniční řečníci, večer chval, osobní modlitební služba… To jsou jen některé body z bohatého programu. Všechny potřebné informace včetně podrobného harmonogramu najdete na http://kk.kmspraha.cz. Akce je otevřená všem křesťanům bez ohledu na příslušnost k církevní denominaci. Pořádá ji Křesťanská misijní společnost ve spolupráci s Českou evangelikální aliancí.

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář