Za 2 týdny začíná Godzone tour 2022, opět slibuje jedinečný program

Série evangelizačních koncertů Godzone Tour 2022 startuje 24. října. Stále je možnost stát se součástí Godzone týmu v jednotlivých českých a slovenských městech.

Letos se už po čtrnácté uskuteční Godzone tour, letos po dlouhé době bez kapacitních omezení a živě.
Koncerty se uskuteční ve čtyřech slovenských a dvou českých městech. Koncerty jsou určeny hlavně pro mládež, program ale jistě osloví všechny věkové kategorie. Organizátoři zvou účastníky, aby na tuto akci vzali své přátele, známé či členy rodiny.

K vizi Godzone tour se vyjádřil i ředitel projektu Július Slovák:

„Přijali jsme téma, které je důležité uprostřed okolností, ve kterých žijeme, uprostřed tlaků doby a situací, kdy se zdá, že se máme jen stáhnout a tak trochu chránit sebe, přestat snít
a zápasit o různé věci. Věřím, že je třeba zvolat: Nevzdávej to! Toto je téma, které
přichází na Godzone tour 2022. Dnes je zde příležitost znovu se povzbudit a znovu najít naději. Obnovit zanícení a horlivost pro Boží království. Nebo jen přijít se spolu s námi modlit za Slovensko, Česko, za národ, za lidi a pozvat další lidi, přátele, kamarády, abychom se společně potkali s nimi a v první řadě s Bohem.“

Kde a kdy se bude konat Godzone tour?

Godzone tour se bude konat od 24. do 29. října. Celá série koncertů začne v Praze,
bude pokračovat přes Ostravu a následně bude v Žilině, Prešově, Banské Bystrici a nakonec znovu v Praze. V každém městě se koncert bude odehrávat v čase od 18:00 do 21:00. I tento rok je vstup na akci bezplatný.

Na Godzone tour bude i letos zajímavý program

Základní kapelou bude kapela ESPÉ s hosty, ale přítomni budou i speciální hosté, jako je například kapela Alive z Čech či irský skladatel žijící na Slovensku, James Evans, který bude mít se svou kapelou akustický vstup. Kromě účinkujících ze společenství SP je mezi hosty Kateřina Jurová, která je z východoslovenského společenství MaranaTha. Součástí koncertů budou i 4 rapeři, se kterými organizátoři připravují několik písní. Po loňském turné se opět na pódiu objeví i děti, tentokrát ve formě dětského sboru.

Na pódiu budeme moci vidět i různé profesionální tanečníky, performery a
divadelníky, kteří s projektem Godzone spolupracují již dlouhodobě. Z tanečníků stojí za to zmínit Ivanu Antolovou, která tančí i v Národním divadle a na Nové scéně. V týmu je
také Pavel Danko, který se věnuje scénickému tanci.

Staňte se členem Godzone týmu ve svém městě

Projekt Godzone nabízí zapojit se do Godzone tour v konkrétním městě. Stačí se přihlásit jako tzv. lokální dobrovolník a vybrat si z více týmů, jako například stavba, balení, dobročinná aktivita ve městě a další.
Více informací i formulář pro přihlášení naleznete na tour.godzone.sk.

Na tour se lze dostat i společným autobusem

I letos můžete čekat tzv. tour busy, kterými se účastníci mohou dopravit na koncert i
z odlehlejších míst. Tour busy si společenství a farnosti pořádají samostatně a v případě zájmu může být propagován i na stránce tour.godzone.sk.

Jak to celé vzniklo?

První turné se uskutečnilo již v roce 2009. O rok později vznikl projekt Godzone, který pokračoval v realizaci evangelizačních koncertů. Cílem Godzone tour je přinášet
evangelium novým, kreativním a moderním způsobem, čímž chce přilákat a zaujmout hlavně mladé lidi.

Účastníci večerních koncertů mají možnost vidět bohatý program s hudebně-tanečními vstupy, chválové modlitby, také jedinečné příběhy a svědectví lidí z celého Slovenska a kvalitní propracovanou videoprodukci.

Autor: Tisková zpráva Datum: 9. října 2922 Foto: Godzone

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář