Zahajte prázdniny jihočeským festivalem Hamr Kemp

Festival Hamr Kemp v tradičním předprázdninovém termínu od pátku 30.6. do soboty 1.7. 2017 otevírá své brány letos už počtvrté. Návštěvníkům chce představit nejen hudbu nejrůznějších žánrů, ale také divadlo a další druhy umění, které spojuje křesťanské poselství.

Záměrem festivalu je pomocí kultury představit současné křesťanství a zároveň dovézt na jih Čech umělce, kteří zde běžně nevystupují a představit je návštěvníkům v jednom uceleném bloku.

Festivalovým centrem je opět Buškův hamr u Trhových Svinů, který je jednou ze čtyř posledních funkčních vodních kováren v republice. Hamr je zasazen do nádherné jihočeské přírody, takže už jen místo samotné stojí za návštěvu.

Festival je i letos dvoudenní a návštěvníci se mohou v pátek 30.6. 2017 těšit na koncert známé skupiny Oboroh a písničkářku Evu Henychovou. Páteční večer pak vyvrcholí divadelním představením skvělého Divadla Víti Marčíka Labyrint světa.

V sobotu 1.7. 2017 vystoupí kapely 6strun, Miriam, Citová záležitost, rapper Kalwich, Každý nový den, a další. Divadelní umění bude v sobotu zastoupeno představením Jana Horáka František blázen, které pojednává o životě Františka z Assisi.

Hamr Kemp má také svoji dětskou část se skákacím hradem, nebo divadelní pohádkou O Šípkové růžence a pro ty větší bude k dispozici slackline, nebo třeba biketrialová show.

Vstupné na jeden den stojí 100 Kč, na celý festival pak 150 Kč. K dispozici jsou také rodinné a skupinové slevy.

Více na www.hamrkemp.cz

 

Tisková zpráva

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář