Zázračné uzdravení Curryho Blakea – Boží záměr a povolání

Narodil se 1. dubna 1959 v Jasperu v Texasu. Když bylo Currymu 17 měsíců srazilo ho auto na příjezdové cestě u domu jeho dědečka. Curryho otec si ho nevšiml, když couval. Auto mu přejelo přes hlavu, a přitom mu utrhlo pravé ucho. Kolo toho auta přiskříplo kůži na temeni jeho hlavy tak, že se roztrhla od jeho pravého ucha až k levému. To roztržení způsobilo, že jeho kůže mu sklouzla přes čelo až k očím.

Curryho dědeček vyšel z domu, zvedl ho, vzal jeho ucho, posadil ho do náklaďáku a vyrazil s ním do nemocnice. Doktor řekl Curryho matce, aby koupila rakev a začala s přípravami na pohřeb, protože nebylo možné, aby přežil tak rozsáhlé poškození mozku. Curryho matka, která byla z letniční církve, se začala modlit. Řekla Bohu, že pokud ušetří život jejího syna, vychová ho a vyučí, aby sloužil Jemu. Doktoři se vrátili z operace, aby jí řekli, že pokud to přežije, tak bude od hlavy k patě postižený a že by se o něj musel někdo celý jeho život starat. Doktoři se vrátili k operaci a Curryho matka se začala opět modlit. Tentokrát řekla: „Bože, pokud ho chceš nechat naživu, pak ho zcela uzdrav.“

Po nějakém čase se doktoři vrátili a řekli: Nemůžeme najít žádné známky poškození mozku, ale pokud to přežije, i kdyby neměl poškozený mozek, nikdy mu nenarostou vlasy a nikdy nebude slyšet na pravé ucho.“ Jeho matka se začala opět modlit. Řekla Bohu, že pokud chce nechat Curryho naživu, tak mu nebude k ničemu, pokud nebude úplně uzdraven.

Dnes je Curry naprosto dokonale uzdraven. Má minimálně průměrné IQ, hlavu plnou vlasů a bezvadně slyší na obě uši. Když bylo Currymu 17 let narukoval k Letectvu Spojených států amerických jako bezpečnostní policista, specializovaný na prosazování práva.

Během jeho pobytu v armádě s ním začal Bůh jednat, aby přijal povolání do služby. Po nějakém čase se rozhodl, že půjde za hlasem svého srdce. Začal se modlit, aby ho propustili z vojenské služby. Po 3 dnech velící důstojník nechal zavolat Curryho do své pracovny, kde mu bylo řečeno, že je momentálně příliš bezpečnostních policistů a má tedy dvě možnosti a to buď, změnit pole působnosti, nebo být propuštěn s poctami a veškerými výhodami, které k tomu patří. Curry si vybral to druhé. Po jeho propuštění odešel Curry domů, aby se sdílel se svým otcem a svou matkou o tom, že bude kázat. Když jim řekl, co se stalo, jeho rodiče mu řekli, jak byl odevzdán před 17 lety Bohu. Věděl o té nehodě a jak ho Bůh uzdravil, ale nevěděl, že ho jeho matka zasvětila Bohu. Během následujícího roku se oženil a čekal se svou ženou narození prvního dítěte.

V roce 1983 měl Curry a jeho žena 3 děti.

„Přestože (Lake) založil řadu organizací, nikdy nezískali takový věhlas, jako jiné služby s podobným zaměřením. Jeho dcera Gertrude a její manžel Wilford Reidt pokračovali v jeho službě ještě mnoho let, dokud ji oficiálně nepředali mladému služebníkovi, který se jmenoval Curry Blake. Blakea jako miminko přejelo auto, ale v nemocnici, se za něj jeho matka modlila a on byl zázračně uzdraven bez téměř jakékoli známky tohoto smrtelně nebezpečného zranění. Rodina Blakeových v tu dobu nevěděla, že se to stalo přesně 25 let po tom, co Lake prorokoval, že za 25 let přijde jeho nástupce. Blake začal s obnovou Lakeovi služby a vize. Mnoho lidí připisují Lakeovi duchovní vliv, ale Blakeův úspěch ve službě uzdravování, stejně jako rozsah jeho křesťanské vize je jedinečná připomínka samotného Lakea.“ Úryvek z: „The Azusa Street Revival“ od Robertse Liardona – str. 204-205

Zázračné vzkříšení nejmladší dcery:

Když bylo mé nejmladší dceři 7 let, vypadla z okna ve druhém patře na betonovou terasu. Když jsem k ní dorazil, byla mrtvá. Zvedl jsem ji do náručí, začal jsem chodit po terase a říkal jsem: „Ve Jménu Ježíše budeš žít, nezemřeš.“ Tohle jsem dělal něco přes pět minut. Vešel jsem do naší jídelny a postavil jsem ji na podlahu a opřel jsem ji o zeď. Byla stále mrtvá, netlouklo jí srdce, nedýchala.

Moje žena přiběhla v panice do pokoje. Dar víry byl v pohybu, tak jsem se k ní otočil a řekl jsem: „Pokud nevěříš, odejdi.“ Uklidnila se. Klekl jsem si před svou dcerou a dále jsem promlouval: „Ve jménu Ježíše budeš žít, nezemřeš.“ Po tom, co jsem to opakoval dalších 20 nebo 30 minut, moje dcera najednou silně vydechla a zkropila celé moje tričko krví. První slova, která řekla byla: „Tati, mám hlad.“

Vzali jsme ji do nemocnice, kde doktoři potvrdili, že byla nejméně 45 minut mrtvá. Dnes je má dcera Becky znovuzrozená, mladá žena plná Ducha se zaměřením na misii.

Curry s rodinou teď žije poblíž Dalasu v Texasu, odkud šíří evangelium Ježíše Krista, evangelium pomoci, uzdravení a svobody všem utlačovaným.

V roce 1997 dostal Rev. Blake kopii manuálu, který používal Dr. Lake k tréninku Prostředníků Božího uzdravení (DHT). Od té doby bratr Curry cestuje a trénuje křesťany ve službě uzdravení nemocných. Bylo vytrénováno tisíce Prostředníků Božího uzdravení po celých Spojených státech a světě. Skrze tyto obyčejné Boží muže a ženy je hlášeno přes 30 000 uzdravení měsíčně. Každý druh nemoci byl uzdraven a několik mrtvých bylo vzkříšeno.

Tento Boží muž, služebník a bratr CURRY BLAKE přijíždí do České Republiky ve dnech 8.-10. května 2020. Srdečně Vás zveme na konferenci plnou vyučování a služby uzdravování. Věříme, že se Bůh bude mocně projevovat a naše životy budou změněny.

 

REGISTRACE: https://forms.gle/QgjA33Y2ZwSXpeQTA

EMAIL: curryblakevcr@gmail.com

 

ADRESA KONFERENCE:

Clarion Congress Hotel Ostrava,

Zkrácená 2703, 700 30 Ostrava – Zábřeh, Česká republika

VÍCE INFORMACÍ:

https://www.facebook.com/events/2902765856409349/

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář