Zemřel syn populárního zpěváka Tobyho Maca

Nashville – Nejstarší syn křesťanského zpěváka Tobyho Maca Truett Foster McKeehan zemřel ve svém domě v Nashvillu v úterý večer nebo ve středu ráno.

Mluvčí amerického zpěváka potvrdil smrt 21letého nadějného rappera v prohlášení pro USA Today. Ve středu konstatoval jeho smrt také lékař.

„Příčina smrti není známá,“ uvedl podle CBN tiskový mluvčí zpěváka. „Toby odcestoval domů za svou rodinou a k celé záležitosti se zatím nevyjádřil. Žádáme, aby všichni v této době respektovali soukromí rodiny a umožnili jim truchlit nad jejich ztrátou.“

McKeehanova smrt přichází v době, kdy byl Toby Mac uprostřed týdenního turné po Kanadě. Zpěvák odložil zbytek vystoupení, aby byl doma se svou rodinou.

V loňském roce vydal Toby Mac píseň s názvem „Jizvy“, kterou věnoval právě McKeehanovi. Jeho syn se tehdy odstěhoval z domu, aby se vydal vlastní cestou. „Toto jsem napsal pro svého syna,“ uvedl. „Chtěl jsem mu dát vědět, že jsem tu pro něj a Bůh je tu pro něj. Tak zvedni hlavu, můj synu, a hleď, odkud přichází tvá pomoc,“ vysvětlil důvody pro napsání písně.

Modlete se, prosím, za TobyhoMaca a celou rodinu, píše na závěr CBN News.

Kevin Michael McKeehan známý jako Toby Mac, je producent a skladatel oceněný cenou Grammy. Byl členem křesťanského tria DC Talk, se kterým pracoval mezi lety 1989 a 2000. S manželkou Amandou má pět dětí. Za záznam z koncertu vydaný na DVD pod názvem Alive and Transported získal v roce 2009 cenu Grammy.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 25. října 2019  Foto: Instagram

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář