Zemřela křesťanská zpěvačka a držitelka ceny Grammy Mandisa

Držitelka ceny Grammy, křesťanská zpěvačka Mandisa Lynn Hundleyová, bývalá zaměstnankyně společnosti Lifeway Christian Resources a účastnice soutěže American Idol, byla ve čtvrtek nalezena mrtvá ve svém domě v Nashvillu.

Příčina smrti nebyla uvedena.

„Můžeme potvrdit, že včera byla Mandisa nalezena ve svém domě mrtvá. V tuto chvíli neznáme příčinu smrti ani žádné další podrobnosti,“ uvádí se podle Christianity Today v oficiálním oznámení, které bylo 19. dubna zveřejněno na oficiálním účtu X interpretky známé jako Mandisa.

SOUVISEJÍCÍ„Cítím vaše modlitby,“ říká hospitalizovaná zpěvačka Tori Kelly

„Prosíme vás o modlitby za její rodinu a úzký okruh přátel v tomto neuvěřitelně těžkém období.“

Předtím, než v roce 2005 skončila v páté řadě soutěže American Idol na devátém místě, pracovala Mandisa v letech 2000 až 2003 pro společnost Lifeway jako zástupkyně telefonického zákaznického servisu, uvedla společnost Lifeway pro Baptist Press.

Spolupracovala s týmem ženské služby Lifeway, vystupovala a vedla chvály na některých akcích a později vystupovala na konferencích Living Proof Live.

„Náš tým ve společnosti Lifeway je zdrcen zprávou o úmrtí naší přítelkyně a bývalé spolupracovnice,“ uvedl pro Baptist Press generální ředitel společnosti Lifeway Ben Mandrell. „Její kolegové z týmu vzpomínají na radost a laskavost, kterou každý den přinášela do práce. Naše srdečné modlitby jsou s její rodinou.“

Lakisha Mitchellová, zesnulá manželka baptistického pastora Breonuse Mitchella, inspirovala Mandisu k hitu „Overcomer“, titulní písni alba, které v roce 2014 získalo cenu Grammy za nejlepší album současné křesťanské hudby. Breonus Mitchell, pastor baptistického sboru Mount Gilead v Hermitage ve státě Tennessee, se v roce 2018 znovu oženil.

„Její odchod nás samozřejmě zarmoutil,“ řekl pro Baptist Press. „Mandisa byla prostě jasným světlem, jasným svědkem. Byla věrná své víře, i když se potýkala s depresemi, prostě se odrazila ode dna. A myslím, že píseň ‚Overcomer‘ a její dílo prostě ztělesňují její život, to, jak byla velkým přemožitelem mnoha problémů.“

Magazín Christianity Today dodává, že Lakishina smrt na rakovinu prsu v roce 2014 po úspěchu alba způsobila, že Mandisa upadla do hluboké a dlouhé deprese.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 26. dubna 2024 Foto: Facebook – Mandisa

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář