Americký pastor byl při pouličním kázání postřelen do hlavy

Pastor Gary Marsh z církve Victory Chapel ve městě Phoenix slíbil, že jeho společenství nikdy nepřestane kázat evangelium na ulici poté, co byl další pastor minulý týden postřelen do hlavy.

Během středeční bohoslužby Marsh krátce informoval o situaci kolem Hanse Schmidta, otce dvou dětí, který byl minulou středu večer před bohoslužbou postřelen při pouličním kázání. Schmidt je v kritickém stavu hospitalizován.

„Je to nahoru a dolů. Ještě není z nejhoršího venku, přátelé,“ řekl podle Christian Today Marsh. „Vykazuje známky toho, že je na cestě k uzdravení, ale ještě není z nejhoršího venku. Musíme ho prostě dál zvedat na modlitbách a zvedat i jeho manželku Zulyu.“

SOUVISEJÍCÍV USA byli postřeleni tři studenti palestinského původu, možná z nenávisti

Během nedělní večerní bohoslužby řekl Marsh věřícím, že od střelby je to velmi „chaotická situace“.

„Poslední dva večery po sobě jsme stáli na rohu téže ulice ve velkém počtu, abychom učinili prohlášení: „Satane, ty nás nezastavíš,“ řekl.

„Nepřejeme pachateli nic zlého, ale modlíme se, aby byl alespoň odhalen a aby se jím zabýval právní systém,“ dodal Marsh. „Nebudeme mu dělat zle, ale ať se o něj postará zákon. Ať vyjde na světlo, kdo to je,“ dodal.

Marsh přislíbil: „Nikdy nepřestaneme dělat Boží práci.“

„Nikdy nepřestaneme kázat na ulicích. Nikdy nepřestaneme zvěstovat a sdílet evangelium. Nikdy nepřestaneme hlásat Ježíšovo jméno ztracenému světu. To v tomto sboru nikdy neskončí,“ zdůraznil Marsh.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 1. prosince 2023 Foto: Pixabay – ilustrační

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář