Aplikace YouVersion zveřejnila nejoblíbenější verš za rok 2019

V čase plném nepokojů a různých protestů lidé stále více vnímají rozdělení ve společnosti. Nárůst napětí v práci či rodině vede lidi k hledání inspirace v Božím slově. Nemusí být proto velkým překvapením, že nejčtenější biblický verš v sobě nese zvěst naděje a pokoje.

Oblíbená biblická aplikace YouVersion oznámila, že nejpopulárnější biblický verš v roce 2019 se stal Filipským 4,6.

O nic nemějte starost, ale za všechno se modlete. O své potřeby proste s vděčností Boha.

„Naší touhou je pomáhat lidem růst v jejich vztahu s Bohem tím, že je povzbuzujeme, aby četli Bibli a hledali Ho každý den,“ řekl zakladatel YouVersion Bobby Gruenewald.

„Jsme povzbuzováni, když vidíme, jak se tolik lidí obrací k Bibli v reakci na své starosti a připomínají si to, co Bůh v jejich životě udělal. To je vedlo k rozhodnutí Mu důvěřovat,“ dodal ke zveřejněným výsledkům.

Autoři aplikace YouVersion zaznamenali úspěšný rok. Prostřednictvím této internetové platformy více lidí přicházelo k Bibli. Společnost uvedla, že celkově se letos počet uživatelů aplikace zvýšil o 30 procent oproti minulému roku. Celkově to činilo 5,6 miliard poslouchaných kapitol a 35,6 miliard přečtených kapitol v roce 2019.

Počet uživatelů YouVersion rostl tím, že aplikace byla v tomto roce nainstalována 50 milionů krát a celosvětově má 400 milionů stažení. Polsko bylo jednou z nejrychleji rostoucích zemí s nárůstem o 75%.

„Když vidíme ta čísla, tak jsme ohromeni tím, jak si Bůh používá tuto aplikaci, aby doručil své poselství naděje a lásky zraněnému světu,“ uvedl v prohlášení Gruenewald.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 8. prosince 2019  Foto: CC Search – YouVersion

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář