Bible se pro mne stala živým Božím slovem, s koránem jsem to nikdy nezažila, tvrdí bývalá muslimka

Skončíš v pekelném ohni na celou věčnost – to měl být trest Hedieh Mirahmadiové, za to, že si sundala pokrývku hlavy. Ale po setkání s Kristem prožila silný pocit přijetí a Boží lásky.

„Bylo pro mě přirozené věřit v islám, studovat ho a zároveň pracovat proti extrémismu. Opravdu jsem vnímala, že pomáhám své zemi – a své víře,“ řekla v rozhovoru pro televizi CBN News.

Vdala se a měla dceru. Hedieh po celá léta dodržovala přísné zákony islámského práva. „Byl to tento nikdy nekončící pokus ovládnout své tělesné touhy, své chování ve snaze přiblížit se k Bohu. Neustále se bojíte toho, co udělá a vůbec to není o lásce. Neustále jste se modlili k bohu, který vám neodpověděl,“ uvedla ke své zkušenosti s islámem.

Nakonec ji frustrovalo, že navzdory jejímu úsilí jí islám neposkytl žádnou jistotu spásy. Jednoho dne si Hedieh sundala pokrývku hlavy. Její imámové říkali, že její věčná destinace je nyní jistá. „Řekli mi, že budu na věky viset za vlasy v pekelném ohni, protože jsem si sundala pokrývku hlavy.“Duch

Přesto všechno Hedieh stále toužila po setkání s Bohem. Když jednoho dne brouzdala po internetu, narazila na video křesťanského pastora, který hovořil o vztahu s Bohem.  Byla dojatá, ale zároveň zmatená. Pár dní poté pronesla zoufalou modlitbu.

„Byla jsem na kolenou. S hlavou položenou na zemi jsem se nacházela v rituální islámské formě modlitby a jen jsem brečela a říkala: „Můžeš mi prosím odhalit, kdo jsi, protože jsem úplně zmatená“. Modlila jsem se v ložnici, když jsem uslyšela Kristův hlas: „Hedieh, jsem to já.“

„Jako by se to stalo včera. Od té chvíle jsem věděla, že už nikdy nebudu stejná,“ dodala na závěr.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 18. června 2021 Foto: screenshot – YouTube

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář