Biblická aplikace YouVersion zveřejnila nejoblíbenější verš za rok 2020

Aplikace You Version zveřejnila nejpopulárnější biblický verš, který byl nejvíce sdílený a označovaný v roce 2020.

Podle oblíbené celosvětové aplikace, která křesťanům slouží ke čtení a studování Bible je to verš z Izajáše 41,10: „Neboj se, vždyť já jsem s tebou, nerozhlížej se úzkostlivě, já jsem tvůj Bůh. Dodám ti odvahu, pomocí ti budu, budu tě podpírat pravicí své spravedlnosti.“

Zakladatel You Version Bobby Gruenewald podle portálu Premier uvedl, že daný verš ukazuje na to, že velký počet lidí v roce 2020, který byl poznačen pandemii, hledal povzbuzení a naději. „Byl to náročný rok, kdy mnoho lidí čelilo bolestivé ztrátě, osamělosti a strachu,“ uvedl v prohlášení.

„Zatímco rok 2020 je rokem, na který by lidé nejraději zapomněli, vnímáme to jako rok, kdy Bůh pomocí biblické aplikace pomohl tolika lidem, kteří hledali odpovědi. V čase utrpení lidé neustále hledají Boha a obracejí se k Bibli, aby získali sílu, pokoj a naději,“ dodal.

 

Nové statistiky také ukazují, že se jedná o rok, kdy aplikace dosáhla rekordních čísel. Uživatelé přečetli 43,6 miliardy kapitol Bible a vyslechli 7,5 miliardy kapitol ve zvukové podobě.

Nová čísla také ukazují, že na začátku roku lidé vyhledávali slova jako „nový rok“, „víra“ a „půst“. Pak od poloviny března, kdy začala pandemie, se nejhledanějším výrazem stala fráze „strach“. Jak se postupně covid začal šířit do všech koutů světa, těmi nejvyhledávanějšími slovy byly „pokoj“, „naděje“ a „víra“.

Statistiky ukazují, že „uzdravení“, „pokoj“ a „láska“ byly trvale mezi nejvíce hledanými výrazy po celý rok. „Tato hledaná slova ukazují, co v průběhu roku zabíralo místo v srdcích a myslích lidí,“ dodal Gruenewald.

Biblická aplikace pro děti také letos zaznamenala rekordní úspěch, když byla nainstalována na více než 22 milionů zařízení. Jedná se o nárůst o více než 60 milionů zařízení po celém světě.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 8. prosince 2020 Foto: CC Search – YouVersion

https://premierchristian.news/en/news/article/youversion-bible-app-s-most-popular-verse-of-2020-revealed?utm_source=Premier%20Christian%20Media&utm_medium=email&utm_campaign=12015234_daily%20news%2007%20December&dm_i=16DQ,75J0I,C3NX6,SYHDC,1

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář