Briana Houstna čeká soud, jeho manželka Bobbie prosí křesťany o modlitby

Bobbie Houstonová – manželka bývalého lídra mega-církve Hillsong Briana Houstona – požádala o modlitbu před soudním jednáním svého manžela. 

Brian Houston se bude u soudu hájit proti obvinění, že zatajil zločiny sexuálního zneužívání svého otce. Žalobci naznačují, že o možném zneužívání věděl až pět let před smrtí svého otce. 

SOUVISEJÍCÍMěli by křesťané i nadále zpívat písničky od Hillsongu? 

Brianova manželka Bobbie podle portálu Premier sdílela na Instagramu příspěvek, ve kterém žádá o modlitby. „Zbývají tři týdny do chvíle, kdy to začne. Až uvidíte tento obrázek ‚bojovnice‘, připojte se ke mně a ostatním a zveřejněte úryvek z Písma, který s vámi rezonuje, nebo se pomodlete modlitbu založenou na Písmu a víře.“ 

Příspěvek zakončila slovy: „Mluvit o víře, vykoupení a o příběhu milosti zaměřeném na Krista dělá pro zemi a lidi tohoto národa víc než nenávist. Milosrdenství zvítězí nad soudem.“  

Brian Houston odstoupil z funkce globálního vedoucího Hillsongu poté, co vyšetřování odhalilo, že se 68letý letniční pastor choval nevhodně ke dvěma zaměstnankyním.

Od té doby však na svých sociálních sítích zveřejnil video, v němž vypráví svou verzi příběhu a naznačuje svůj návrat na kazatelnu.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 27. listopadu 2022 Foto: Wikimedia Commons – Brian Houston

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář