Celosvětová akce upozornila na problém obchodování s lidmi

V sobotu proběhla celosvětová akce s cílem upozornit na obchodování s lidmi. Křesťanská organizace A21 se snaží tento problém ukončit.

Bill Clark z A21, která patří k největším neziskovým organizacím zabývajícími se bojem proti obchodování s lidmi, pro CBN News uvedl, že společnost má 18 web stránek a funguje ve 13 zemích světa.

 „Pracujeme se lidmi, kteří by mohli být zneužiti pro obchodování a také spolupracujeme s místními úřady na záchraně těch, kteří se v té situaci nyní nacházejí.“

Globální summit se stal příležitostí, kde účastníky ze 70 zemích světa společně hledali řešení tohoto problému. Organizátoři mají za cíl vytvořit ve společnosti povědomí o problému a podnikli nezbytné kroky k ukončení obchodování s lidmi.

„Konečným cílem je učinit krok k dosažení bodu zlomu, který povede k ukončení obchodování s lidmi,“ poznamenal pro CBN News Clark. „Kdyby se podařilo získat pouhé jedno procento světové populace, které by se proti tomu postavilo, měli bychom dvakrát tolik obhájců, než je zneužívaných lidí.“

Clark poznamenal, že do obchodování je po celém světě zapojeno 40 milionů lidí, což je „více než kdykoli v historii lidstva“.

V každé zemi, kde organizace pracuje, se snaží vybudovat síť spolupracovníků, kteří pracují s místními úřady a přinášejí pomoc a změnu do životů lidí. „Takže se jen snažíme vybudovat velké hnutí lidí, abychom se mohli skutečně posunout k cíli ukončení obchodování s lidmi,“ dodal na závěr Clark.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 1. listopadu 2020 Foto: Pixabay – ilustrační

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář