Daniel Skokan přichází s klipem Když jsi ztracený

Daniel Skokan, povoláním kazatel a ředitel nadačního fondu, se pouští do youtuberských vod. 

Ve spolupráci s hudebním studiem a filmovým producentem vytvořil klip “Když jsi ztracený…”,
kde se odehrává příběh, který před lety sám prožil. Poetickým vyprávěním, hudebním podkladem a filmovým vyjádřením se snaží zprostředkovat posluchačům a divákům vnitřní boj o ideály, které se těžko dosahují, ale cena která se zaplatí bývá více než přijatelná ve srovnání s odměnou, kter- ou člověk dostává za svůj boj o své ideály. 

Videoklip s názvem “Když jsi ztracený…” vyjadřuje svými obrazy příběh, tak jak se uchovává v naší duši a vyplouvá ze tmy vzpomínek na povrch, aby nám připomínaly naše pocity, touhy a boje a byly tak naší nedílnou součástí. 

Hudbu složil Afanix a video produkce se ujal František Menčík. 

Ačkoliv je Daniel Skokan známý spíš jako kazatel, položil si otázku, jak by asi mluvil se svými dět- mi nebo kamarády a co by jim chtěl sdělit, pokud by nesdíleli jeho víru. Nejde tedy o náboženskou agitaci, ale o promluvy z kazatelské duše pro lidi, kteří neplánují cestu víry, ale přesto touží po lepším světě, mají planoucí či skomírající ideály a ptají se, zda jim život může něco dát. 

Autor by rád za měsíc vydal další klip a chce v měsíční frekvenci přicházet s další tvorbou. 

Zajímavosti o autorovi: 

Daniel Skokan se narodil v roce 1971, má manželku Kristýnu a spolu mají 4 děti. Žijí v Praze. Daniel Skokan je od roku 2011 kazatelem v Kostele na lodi, kde vede církev ICF Praha. Také je ředitelem nadačního fondu Krmte hladové. Moderuje rozhlasový pořad Na Sobotní Frekvenci Proglasu. Také překvapil své kamarády a fanoušky, když s ním jak s kazatelem vydal rozhovor časopis Playboy. 

Autor: Tisková zpráva Datum: 15. ledna 2022 Foto: TZ

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář