1 Komentář

 1. Učedník Krista Ježíše

  Pán je dobrý a oslavil se na mně a způsobil ke své slávě na mém těle obrovský zázrak. První den na konferenci se za mne modlil služebník vyučený Curry Blake a do dnešního dne mi nemrtví od páteře nohy a ruce a nebolí mne celá záda. Mám na to invalidní důchod. Ani jedna plotýnka na mé páteři po nehodě nebyla na svém místě. Pán mi dal novou páteř. Do dnešního dne je vše v pořádku.
  Nesnesitelné bolesti páteře zmizeli a věřte, nezabíraly už ani léky neboť plotýnky byly vyhřezlé i 4 milimetry a utlačovaly nervy v páteři, přemýšlela jsem o operaci celé páteře. Čekala jsem na tento zázrak a modlila se patnáct let. Také mi dal Bůh silnější svaly, takže jsem začala pracovat na zahradě a nejsem tak unavená. Ještě jsem měla na páteři skoliózu, lordózu a kyfózu od narození a jedno rameno o 4 cm níže než druhé . Doslova hrb do předu a můžete cvičit, jak chcete a nic nepomůže a lordóza je zase vystrčený zadek do zadu jak kačena a skolióza ze zade páter do boku jak písmeno eS. Když stojím před zrcadlem všechno je pryč, jsem nové stvoření v Kristu, Bůh je dobrý. Mi to máme všichni generačně, je to dědičné, trestám vinu otců do třetího až čtvrtého pokolení, těch, kteří mne nenávidí a žehnám do tisíců těm, kteří mně milují. Vím o třech pokoleních u nás, kteří mají stejné vady, jestli jsme čtvrté nebo páté pokolení a přišla milost ví Pán.
  Je to nádherné být zdraví, přála bych to každému. Pochopila jsem jak jednoduše a dobře se žije zdravím a silným lidem, jak to mají v životě jednoduché. Přála bych to každému člověku neboť je to obrovská svoboda, jak je psáno – Když vás syn osvobodí, budete skutečně svobodní. Bůh je dobrý a sladký, jemu patří všechna čest a sláva. Až mne zavolají na důchodovém ke kontrole tak doufám, že mi udělají magnetickou rezonanci aby poznali, že mně Ježíš udzravil, oni mě totiž nevěří, protože Pán mne už dříve udzravil ze spousty nemocí ze štítné nefugující žlázy ze ztráty paměti, ze ztráty řeči po nehodě z poruchy imunitního sistému z alergií na potraviny, z trombocytopenie to je porucha sráženlivosti červených krvinek a mohla bych pokračovat dál, protože toho na mne bylo nalepeného hodně. Bůh je jenom dobrý.
  https://vimeopro.com/cirkev/curryblake

  Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář