Dcera TD Jakese se dostala na seznam nadějných lídrů časopisu Time

Sarah Jakes Robertsová byla zařazena na seznam Time100 Next, který zahrnuje nadějné světové osobnosti.

Portál Christian Today píše, že zařazení 35leté Jakes Robertsové na seznam časopisu Time se objevil v čase, kdy vedla konferenci, která přilákala 40 000 žen do Globe Life Field na dallaském předměstí Arlington.

SOUVISEJÍCÍOsobnosti Afroamerické komunity jako Denzel Washington nebo biskup TD Jakes byly oceněny v Muzeu Bible

„Když je vaším otcem T. D. Jakes a vy jdete v jeho stopách do světa služby, je na vás vyvíjen velký tlak, abyste našli svou vlastní cestu,“ napsal pro Time producent a filantrop Tyler Perry, který se s Jakes Robertsovou zná již desítky let.

„Nyní, jako spolupastorka sborů Potter’s House v Los Angeles a Denveru, tentýž hlas jasně promlouvá ke generaci, která zoufale potřebuje soucit, vedení a lásku. Její prožitá zkušenost s využitím milosti modlitby k nalezení cesty přes osobní bolest a tragédii hluboce rezonuje s mnohými,“ dodal. 

Popularitu si Jakes Robertsová získala poté, co jí těhotenství ve 13 letech zpočátku překazilo sny. Následně vytvořila oblíbený podcast, ve kterém sdílela své zkušenosti.  

„V roce 2001 byl můj táta na obálce časopisu Time,“ napsala. „O rok později jsem byla těhotnou teenagerkou. Chtěla jsem se schovat. Tak jsem to udělala. Skrývala jsem se v hanbě, bolesti, depresi a strachu. Když jsem našla záblesk světla, který jsem sevřela, nebylo to proto, že bych se snažila založit službu nebo posílit ostatní. Chtěl jsem jen věřit, že uzdravení je pro mě dostupné.“

Ředitelka Time Jessica Sibleyová uvedla v oznámení časopisu: „Ocenění v letošním ročníku TIME100 Next jsou vycházející hvězdy, které svou prací a odhodláním vytvářejí lepší budoucnost.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 24. září 2023 Foto: Facebook – Sarah Jakes Robertsová

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář