„Je to teprve začátek“. Sbor ze Severní Karolíny pokřtil za jeden den 282 lidí

V jednom z megasborů v Severní Karolíně bylo během jediného dne pokřtěno 282 lidí, přičemž všechny křty, až na tři, proběhly při venkovním obřadu.

Sbor Biltmore Church, který má sedm kampusů, uspořádal v neděli hromadný křest pro 279 lidí. Další tři křty sbor uspořádal na ranní bohoslužbě.

SOUVISEJÍCÍVětší než v Asbury. Africká země zažívá vylití Ducha svatého 

Pastor Devin Goins řekl deníku The Christian Post, že podle něj „to lze přičíst pouze tomu, že Bůh zasáhl do života lidí“.

„Náš tým navíc zpracoval řadu osobních rozhovorů a před několika týdny jsme velkou část kázání věnovali tématu křtu,“ řekl Goins.

„S každým člověkem jsme mluvili individuálně, aby pochopil evangelium a vyznal Ježíše jako Pána svého života. Doufáme, že budeme vždy připraveni na to, až Bůh zasáhne, aby co nejvíce lidí mohlo učinit další kroky jako Ježíšovi učedníci.“

Goins také řekl CP, že bylo úžasné vidět „stovky lidí vyznávat Ježíše jako Pána“ a „slyšet každý příběh o Božím působení v životě každého člověka“.

„Křest je pro následovníka Krista velkým krokem, ale často je to jen začátek,“ dodal. „Naši pracovníci budou i nadále s každým jednotlivcem navazovat kontakt, aby se zapojil do biblického společenství a našel způsob, jak se rozvíjet jako Ježíšův následovník. Jsme nadšeni, že můžeme každého člověka i nadále vést na jeho další cestě učednictví.“

Sbor Biltmore pochází z baptistické církve Fern Hill, která vznikla roku 1889 na panství Biltmore a původně měla 25 členů.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 21. září 2023 Foto: Biltmore Church

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář