Je zpěvačka Britney Spears katolička?

Americká popová hvězda v nyní smazaném příspěvku na Instagramu oznámila, že je katolička a účastní se mše.

39letá Spears ve čtvrtek zveřejnila na sociální síti video, ve kterém říká: „Právě jsem se vrátila ze mše … teď jsem katolička … pomodlíme se!!!“

Catholic News Agency informuje, že v pátek odpoledne byl ale příspěvek na Instagramu smazán. Z jejího účtu byly také odstraněny i další příspěvky nesouvisející s vírou.

CNA dále dodává, že Spears vyrůstala v baptistické rodině.  Poprvé se proslavila jako dítě v televizní show Star Search a pak následovaly další televizní seriály. Ve věku 17 let vydala v roce 1999 své debutové album.  

.SOUVISEJÍCÍLGBT zpěváčka se usadila na čele křesťanské hitparády a ukončila nadvládu Lauren Daigle

Nejedná se o první vyjádření k tématu víry. Spears už v minulosti několikrát psala o svém modlitebním životě. Po vážných psychických problémech, které vyvrcholily v roce 2007, se zpěvačka stáhla z veřejného života.  

Její matka Lynne Spears ale i sestra Jaime jsou praktikující katoličky, přičemž Jaime se stala členkou církve teprve nedávno. Na příspěvku z roku 2018 zveřejněném na Istagramu je Jamie Lynn a její matka po boku biskupa Roberta Muenche, nyní emeritního biskupa diecéze Baton Rouge.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 10. srpna 2021 Foto: Wikimedia Commons – Britney Spears

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář