Justin a Hailey Bieberovi spatřeni v kostele poté, co Stephen Baldwin požádal o modlitby za tento pár

Justin a Hailey Bieberovi se ve středu zúčastnili bohoslužby v Saban Theatre v kalifornském Beverly Hills v souvislosti s nedávnými zprávami o tom, že otec Hailey Bieberové, herec Stephen Baldwin, sdílel příspěvek, v němž žádal o modlitby za manželský pár. 

Podle Christian Post byli Bieberovi, kteří se vzali v roce 2018, spatřeni, jak přijíždějí na večerní bohoslužbu v kostele v Beverly Hills a řídí svůj elektromobil Tesla.  

SOUVISEJÍCÍBaldwin je vděčný Bohu po menší mrtvici své dcery a žádá o modlitby za Justina Biebera

Deník Daily Mail ve čtvrtek uvedl, že účast páru na bohoslužbě přišla jen několik hodin poté, co Baldwin zveřejnil video zakladatele organizace All Things Possible Ministries Victora Marxe, v němž žádá křesťany, aby se za Bieberovy pomodlili. 

Hailey Bieberová byla vyfotografována ve žlutém svetru a džínách, zatímco obličej jejího manžela byl skryt pod černou mikinou s kapucí.

Marxův příspěvek obsahoval video, na kterém Justin Bieber brnká na kytaru a zpívá píseň „I Could Sing of Your Love Forever“ od Delirious a Hillsong Worship.

„Křesťané, prosím, když myslíte na Justina a Hailey, věnujte jim chvilku a pomodlete se za ně, aby měli moudrost, ochranu a přiblížili se k Pánu,“ napsal Marx spolu s klipem.

Marx uvedl, že jeho manželka Eileen Marxová a Haileyina matka Kennya Baldwinová se „často společně modlí“ za Justina a Hailey Bieberovy. 

„Existují zvláštní výzvy, kterým čelí lidé na vysoce viditelných pozicích, a také nepřítel nechce, aby se přiblížili k Ježíši,“ napsal. 

„Takže často bez ohledu na materiální věci nebo ocenění čelí duchovnímu boji, který je intenzivní a snaží se zničit jejich víru, manželství a život obecně. Proto vám děkuji.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 13. března 2024 Foto: screenshot YouTube – Justin Bieber

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář