Nejužitečnější hráč NBA děkoval Bohu za svůj talent

Houston – Hráč basketbalového klubu Milwaukee Bucks Giannis Antetokounmpo byl jmenován nejužitečnějším hráčem sezóny 2018-19. V děkovné řeči mluvil o náročné cestě za svým snem.

„Všechno, co dělám, dělám skrze Boží pomoc,“ začal svůj projev, když děkoval Bohu a lidem, kteří mu pomohli dosáhnout vytoužené trofeje. „Chci na prvním místě poděkovat Bohu, že mně požehnal úžasným talentem a za to, že jsem se dostal na pozici, ve které jsem dnes. Všechno, co dělám, dělám skrze Něho,“ poznamenal Antetokounmpo.

Dále poděkoval také svým kolegům, kouči Milwaukee Bucks a majiteli týmu a jeho agentům.

Hráč Milwaukee Bucks věnoval své myšlenky rodině, zejména svému otci, který zemřel v roce 2017. „Každý den, když vstanu z postele, vždycky přemýšlím o svém otci, který mě motivoval a tlačil mě, abych hrál tvrději a postupovat kupředu.“

Poděkoval svými čtyřem bratrům a své matce, která „vždy v nás viděla budoucnost, vždy v nás věřila. Je základem této rodiny. Jsi můj opravdový hrdina.“

„Toto je jen začátek. Mým cílem je vyhrát mistrovství světa. Jak mi řekl můj táta, vždy chtěj víc, ale nikdy nebuď chamtivý, “uzavřel Antetokounmp.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

Autor: -mn-  Datum: 29.6.2019  Foto: screenshot TNT, Instragram – rodina hráče

 

 

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář