Oheň probuzení se z Asburyho univerzity šíří do dalších míst 

Oheň probuzení na Asburyho univerzitě stále jasně hoří a nyní se toto vylití Ducha svatého šíří na další univerzitní kampusy.  

Jak informovala zpravodajská stanice CBN News, lidé již několik dní vydávají svědectví, čtou Písmo, uctívají Boha a modlí se v rámci probíhajícího probuzení, které začalo 8. února na této křesťanské univerzitě ve Wilmore ve státě Kentucky. Zúčastnili se ho studenti, profesoři i vedoucí místních církví.

SOUVISEJÍCÍ Lidé se bez přestání modlí a chválí Boha. Na americké univerzitě došlo k vylití Ducha svatého

Do kampusu se nyní sjíždějí studenti z několika vysokých škol.  Podle několika zpráv byla v Asbury otevřena další kaple, protože tři posluchárny v kampusu jsou nyní plné lidí.  

Thane Hutcherson Ury, profesor na této škole, napsal 11. února ve svém příspěvku na Facebooku o tom, jak probuzení v Asbury způsobilo, že do areálu školy přijeli hledat Boha absolventi, pastoři a celé autobusy studentů z jiných škol.  Vyjmenoval 24 dalších univerzit, odkud přijížděli studenti, aby měli účast na probuzení v Asbury. 

Jednou ze škol, které Ury uvedl, je Lee University, soukromá křesťanská vysoká škola v Clevelandu ve státě Tennessee. 

Minulý pátek pastor kampusu Lee University Rob Fultz na Twitteru poznamenal: „To, co se děje v Asbury, není a nezůstane omezené. Probudí a již probouzí hluboké studny probuzení v kampusech po celé zemi. Bouří se, tlačí na pečetě, které je držely skryté, a brzy prasknou novým životem.“

V pondělí Fultz napsal, že duchovní oživení zasáhlo i kampus Lee University: „V Lee dnes ráno začalo mocné Boží hnutí a během dne se stupňovalo. Blížíme se k desáté hodině, zažíváme nic než modlitby, uctívání a pokání.“

Přiložil také video pořízené z bohoslužby v kapli kampusu. Studenti přicházeli do místnosti, volali k Bohu, modlili se a činili pokání. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 16. února 2023 Foto: screenshot YouTube – probuzení na Asburyho University

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář