Staňte se patronem novin Křesťan dnes

 Vážení čtenáři,

děkujeme Vám za Vaši přízeň. Každý měsíc zveřejníme téměř 200 článků – zpravodajství, agenturní zprávy, autorské komentáře a zprávy převzaté od našich partnerských webů. Každý den přivítáme na našem webu na 2 000 čtenářů.

Internetové noviny Křesťan dnes vznikly jako ekumenický projekt s cílem přinášet aktuální informace napříč denominacemi, mediálně prezentovat zajímavé projekty, budovat mosty a propojovat křesťany.

Pokud se Vám naše práce líbí a vidíte v ní smysl, staňte se naším patronem a pomozte nám budovat a rozvíjet tento projekt.

Nejsme podporovaní žádnou církví, denominací ani organizací. Náš obsah dáváme čtenářům zdarma, je dostupný pro každého. Spolupracujeme s dobrovolníky, kteří věnují svůj čas překladům a přispívají do novin bez nároku na honorář.

V současné době nepokrýváme naše náklady. Rozpočet projektu Křesťan dnes činí 45 000 Kč měsíčně. Zahrnuje plat koordinátoru novin, odměnu externím redaktorům, poplatky zpravodajským agenturám (např. ČTK), technickou údržbu a pronájem webu.

25 000 Kč měsíčně plánujeme zajistit z reklamy. 20 000 Kč měsíčně potřebujeme zajistit od našich čtenářů.

V současnosti tvoří dary zhruba 5 000 Kč našich měsíčních příjmů. Hledáme 80 lidí z řad našich čtenářů, kteří by nás chtěli pravidelně podporovat (ideálně) 200 Kč měsíčněStaňte se naším patronem a pomozte nám, aby noviny Křesťan dnes mohly nadále přinášet zpravodajství a další obsah, ke kterému se v jiných médiích nedostanete. Fungujeme jen díky vaší podpoře.

Přispět můžete zasláním pravidelného nebo jednorázového daru na účet 2501255027 / 2010 nebo přes aplikaci Darujme.cz.

Rádi Vám zodpovíme případné dotazy.  tel:702 144 355 , michal.nosal@krestandnes.cz

 

 

1 Komentář

 1. Patronem bych se klidně stal ale muselo by tady platit toto právo :

  Každý má právo na svobodu myšlení, svědomí a náboženského vyznání. Toto právo zahrnuje svobodu změnit své náboženské vyznání nebo přesvědčení, jakož i svobodu projevovat své náboženské vyznání nebo přesvědčení sám nebo společně s jinými, ať veřejně nebo soukromě, bohoslužbou, vyučováním, prováděním úkonů a zachováváním obřadů.

  Vyznávám jediného Boha – Svatého Ducha (nezávislého na časoprostoru) přišlého v tělo ( v časoprostor) jako Ježíš a ještě než přišel jako Ježíš dávno byl v jednom Svatém duchu s „OTCEM“ a on byl na počátku stvoření časoprostoru protože on je prvorozenou duší – prvorozený v časoprostoru. Rozdíl mezi synem a otcem je jenom ve „velikosti“ – časoprostoru ale stále jsou jedním Svatým Duchem.

  Všechny duše jsou živé díky Svatému duchu a to včetně zvířat. Duše jsou chrámem ducha.

  Podle listu New York Times František utěšoval letos na podzim při generální audienci v Římě jakéhosi rozrušeného malého chlapce, jehož pes zemřel. Řekl mu prý, že ráj je otevřen pro všechna boží stvoření. Různá sdružení bojující za práva zvířat, v tom viděla odmítnutí dosavadní katolické nauky, podle které zvířata nemají nesmrtelnou duši, a nemohou tedy mít věčný život. Autor sám neuvažuje o tom, zda zvířata mají, nebo nemají jakoukoli duši, protože podle něj je sám pojem duše pouze fikcí lidské imaginace.

  Píšete zde, že nejste podporování žádnou církví ale plně podporujete katolickou církev a její věrouku a její hlavu papeže.

  Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář