Pokračování filmu Umučení Krista se začne natáčet letos na jaře 

Pokračování filmu Umučení Krista se začne natáčet letos na jaře a bude zachycovat dny bezprostředně následující po Kristově ukřižování.

Christian Today informoval, že herec, režisér a producent Mel Gibson by měl v příštích měsících zahájit natáčení očekávaného pokračování.

SOUVISEJÍCÍDo amerických kin míří film o duchovní transformaci muzikanta Johnnyho Cashe 

„Gibson usilovně pracuje na scénáři se scenáristou ‚Statečného srdce‘ Randallem Wallacem,“ informoval World of Reel. „Vzniklo již šest pracovních verzí.“

Na rozdíl od filmu Umučení Krista, který se zaměřil na názorné ukřižování Ježíše Krista, se očekává, že „Vzkříšení“ bude zkoumat tři dny mezi jeho smrtí a zmrtvýchvstáním.

Jim Caviezel si zopakuje svou roli Ježíše, dále se představí Maia Morgensternová jako Marie, Christo Jivkov jako Jan a Francesco De Vito jako Petr.

Jak již dříve informoval deník The Christian Post, Gibson, který v roce 2016 promluvil na evangelizační kampani pastora Grega Laurieho, uvedl, že na projektu pracuje již několik let.

Caviezel a Gibson neprozradili žádné další podrobnosti o pokračování, ale v minulosti herec přiblížil drobné detaily o projektu po jednom z rozhovorů s Gibsonem.

„Neřeknu vám, jak na to půjde,“ řekl Caviezel v roce 2018 deníku USA Today. … „Ale řeknu vám tolik, že film, který se chystá natočit, bude největší film v dějinách. Je tak dobrý,“ dodal oddaný katolík.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 18. ledna 2023 Foto: screenshot YouTube – Mel Gibson

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář