Do amerických kin míří film o duchovní transformaci muzikanta Johnnyho Cashe 

Nový dokumentární film s názvem „Johnny Cash: Vykoupení americké ikony“ vstoupil počátkem prosince do kin. Snímek vypráví o úloze víry v životě jednoho z nejlegendárnějších umělců country hudby.

Film neskrývaně ukazuje celý pravdivý příběh umělce slovy lidí, které inspiroval, včetně jeho syna Johna Cartera Cashe. Cash již dříve napsal o svém otci knihu a nyní pomáhal s natáčením dokumentu. 

„Bylo to životní poslání mého otce,“ řekl Cash křesťanské televizi CBN News. „Jeho posláním číslo jedna bylo být Kristovým svědkem a sdílet svou víru s lidmi. Po celý svůj život věřil v Boha, i když byl na vrcholu a byl umělcem číslo jedna na světě, stále se hlásil ke své víře.“

Život plný úspěchu, slávy, večírků a peněz netrvá věčně. To, co přetrvá, je poznání Boha a předávání tohoto odkazu. To je téma tohoto dokumentu, řekl Cash. „Je to dokument, který zahrnuje vše o mém otci. Zaměřuje se však na jeho spásu.“

Film přináší informace o jeho životě a víře z první ruky, které slyšíme od samotné ikony. V jedné z nahrávek Johnny Cash přiznává „mladý, divoký a bláznivý“ život, ale také říká, že „není osamělejšího místa na zemi pro člověka, než je odloučení od Boha“.

Podle CBN News dokument nabízí několik jedinečných odhalení, která se částečně nacházejí v zatím nepublikovaných nahrávkách Johnnyho Cashe. 

Tento intimní pohled na ikonu country hudby poskytuje divákům nový pohled na člověka, který se skrývá za hudbou. Zabývá se těžkými osobními tématy, jako je jeho vztah s otcem a to, jak se jejich vztah uzdravil. Vypráví také příběh jeho bratra Jacka, který zemřel v mladém věku.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 12. prosince 2022 Foto: screenshot YouTube – Johnny Cash

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář