Popová hvězda Demi Lovato děkuje Bohu za 5 let bez drog

 

Popová hvězda Demi Lovato na tom byla nejhůře ve věku 19 let, když se dostala do závislosti na drogách. Její závislost byla tak velká, že nemohla vydržet 30 minut, aniž by šňupala kokain.Zápasila s fyzickými a emocionálními problémy, nemluvě o poruše spojené s přijímáním potravy. Zpěvačka se také potýkala s vážnými poruchami osobnosti a procházela těžkými depresivními stavy.

Nyní ve věku 24 let, je situace zcela odlišná. Nedávno na svém Instagramu sdílela cestu ke svému úspěchu a děkovala Bohu za Jeho pomoc.

Zpěvačka sdílela obrázek ze své aplikace, která ukázala, že je „bez drog po dobu pěti let, 60 měsíců, 1 827 dní nebo 43 813 hodin“.

„Jsem tak vděčná. Už je za mnou docela dlouhá cesta. Tolik vzestupů a pádů. Tolikrát jsem to chtěla vzdát, ale seděla jsem s rukama v klíně a prosila Boha, aby zmírnil tu závislost. Jsem tak hrdá na sebe, ale nedokázala bych to bez Boha, své rodiny a přátel, kteří mě podporovali,“ napsala.

Lovato hovořila o své drogové závislosti v rozhovoru pro zpravodajství Access Hollywood. „Nemohla jsem fungovat ani 30 minut bez kokainu. Dokázala jsem ho tajně propašovat do letadla. Čekala jsem až všichni v první třídě usnou a pak jsem rychle proklouzla do koupelny a dala si to,“ prozradila.

Lovato sdílí více o svém boji s drogami ve své monografii „Zůstat silná 365 dní v roce.“

 

Zdroj: Christian Today
Foto: Creative Commons

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář