Prezidenti jezuitských univerzit prosí všechny, aby se dali naočkovat

Dva očkovaní prezidenti jezuitských univerzit, kteří nedávno byli pozitivně testovaní na Covid-19, sdíleli své zkušenosti a apelovali na lidi k přijetí vakcín.

„Tato zkušenost podtrhuje, že se Covid-19 stále šíří v našich komunitách,“ napsal na Twitteru prezident univerzity v Milwaukee Michael Lovell poté, co byl na konci července pozitivně testován na koronavirus. 

Dále uvedl, že přijímá všechna možná opatření, aby zabránil k dalšímu šíření koronaviru. „Moje rodina a já jsme vděční za vakcínu, kterou jsem dostal letos na jaře. Kdybych nebyl očkován, výsledek mohl být velmi odlišný,“ cituje ho Catholic National Register, s tím, že měl jen lehký průběh onemocnění.

SOUVISEJÍCÍAlexander Barkóci: Nebojte se očkování, pohled mějte upřený na Krista

O týden později prezident jezuitské univerzity v San Franciscu Paul Fitzgerald na Twitteru oznámil, že byl pozitivně testován na Covod-19 a dodal: „Kdybych nebyl očkován, obávám se, že výsledek mohl být velmi odlišný.“

Lowell poukázal na to, že „katolické, jezuitské poslání a hodnoty univerzity nás vyzývají, abychom se starali jeden o druhého a sloužili společnému dobru“, a apeloval na studenty a členy fakulty, aby byli při otevření školy naočkováni. 

„Vakcíny jsou pozoruhodně účinné při prevenci závažných nemocí, hospitalizaci a úmrtí,“ poznamenal.

Podle NCR z 28 jezuitských vysokých škol a univerzit ve Spojených státech 17 požaduje, aby studenti a zaměstnanci měli potvrzení o očkování; 10 to vyžaduje pouze od studentů; a jezuitská univerzita v Cincinnati „důrazně povzbuzuje studenty a zaměstnance, aby přijali vakcínu na Covid-19“.

Podobně je na tom také katolická univerzita ve Washingtonu, která očkování nevyžaduje, ale „důrazně vyzývá“ k přijetí vakcíny.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 11. srpna 2021 Foto: Marquette University – Mike Lovell

Tags: ,,,,,,

2 Komentáře

  1. „Dále uvedl, že přijímá všechna možná opatření, aby zabránil k dalšímu šíření koronaviru. „Moje rodina a já jsme vděční za vakcínu, kterou jsem dostal letos na jaře“

    Vzhledem k tomu, že covid šíří i naočkovaní má očkování vliv jen na slabší průběh (zatím).

    Jestli někdo tvrdí, že očkování nešíří virus tak ať předloží důkaz !!!

    Odpověď
  2. Data ze systému VAERS ukazují tisíce úmrtí po vakcinaci a statisíce hlášených nepříznivých událostí…existují vážné důvody se domnívat, že tato data jsou podhodnocená…

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář