Probuzení v Asbury pokračuje. Tisíce lidí přicházejí z celé země, aby prožili Boží dotyk 

Probuzení na Asburyho univerzitě stále probíhá a tisíce lidí bez přestání proudí do tohoto města v naději, že se setkají s Bohem.  

Fronta lidí, kteří se chtějí dostat dovnitř, se táhne v délce téměř jednoho kilometru. Zpravodajská stanice CBN News hovořila s lidmi z celé země, kteří trpělivě čekají, aby se dostali do Hughesovy posluchárny v Asbury a mohli prožít probuzení na vlastní kůži.

SOUVISEJÍCÍ – Profesor z Asbury: Jsme svědky „překvapivého Božího jednání“

Andrew Hager z Lexingtonu v Kentucky řekl: „Bůh je tady! Bůh je tady a právě teď působí, pojďte si pro Něj, slyšíte mě?“.

Devětadvacetiletý Joao Pires vážil cestu až z Floridy, aby Bohu položil jednoduchou otázku. „Pane, jestli chceš, abych se vrátil ke kázání, jestli chceš, abych založil ten sbor, který jsem měl v srdci už léta, potřebuji, aby nade mnou někdo prorokoval právě teď,“ vysvětlil.

Joaova modlitba byla vyslyšena, když narazil na známého místního kazatele, který mu řekl věci, které o něm věděl jen Bůh. „Modlil se nade mnou a doslova prohlašoval to, co jsem se modlil nad svým životem,“ řekl Joao pro CBN News.

Jeff Gossmann, ředitel Campus Ministries na Regent University, jel 10 hodin z Virginia Beach poté, co se dozvěděl o tom, co zde Bůh dělá.

„No všichni na Regentu právě teď, včetně všech výkonných viceprezidentů, všichni volají po probuzení – mají tam právě teď mimořádné modlitební bohoslužby. Chtějí přítomnost Pána v kampusu, takže jsme jim moc vděční, že nás sem poslali, abychom získali cokoli, co můžeme přinést,“ řekl Gossmann.  

Ve čtvrtek ani vytrvalý déšť nezkalil náladu těm, kteří čekali, až se dostanou dovnitř. 

Mark Vaught přijel z Cincinnati ve státě Ohio. „Když jsem byl spasen, dostal jsem Ducha svatého, ale vždycky hledám víc a opravdu doufám, že až projdu dveřmi, bude na mě vylit,“ řekl pro CBN News.

Jednadvacetiletá předsedkyně studentské rady Allison Perfaterová byla u toho, když probuzení propuklo.

„Člověku se prostě nechtělo odejít. Není to tak, že by si někdo říkal ‚ach, uvidíme, jak dlouho to vydržíme‘, prostě se nám nechce odejít.  Přišla jsem tam, měla jsem hodně problémů s hněvem a opravdu jsem bojovala se svým hněvem. Nyní jsem schopná o tom mluvit s Bohem, a to by se mi nikdy předtím normálně nestalo,“ řekla.

Daniel Moye, 24letý student semináře Asbury řekl CBN News: „Bylo to opravdu těžkých pár let, a nejen pro mě, ale i pro mnoho mých přátel, a já jsem prostě cítil, že mě Pán osvobozuje od spousty hořkosti a hněvu, které jsem měl kvůli různým věcem, dokonce i vůči Bohu, a tak bych řekl, že největším slovem, které mohu použít, že to pro mě osobně byla velmi, velmi uzdravující zkušenost.“ 

„Jak bych popsal to, co se děje tady v Asbury? Je to hmatatelná přítomnost Božího pokoje, radosti a svobody uctívat jediného pravého Boha,“ dodal. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 19. února 2023 Foto: Facebook – Asbury University Revival

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář