Slovenské ekumenické rádio spouští vysílání v Ružomberku

Slovenské ekumenické rádio na svém facebookovém profilu informovalo, že ve středu 16. února začalo s vysíláním na FM vlnách v Ružomberku. Rádio 7 lze tak poslouchat už z deseti vysílačů. 

„Milí posluchači, v novém roce 2022 je slyšet Rádio 7 opět na nových místech! Novinkou je právě Ružomberok, ve kterém oficiálně spouštíme vysílání ve středu 16. 2. 2022 v 7:00 (symbolicky – právě kvůli číslovce 7 v názvu našeho rádia). Těšíme se, že nad Tatrou se vysílá, a že další lidé budou moci slyšet slova naděje – ať už z našich písní, pořadů, moderování nebo jiného programu. Tímto počinem vysílá Rádio 7 již z deseti vysílačů na Slovensku. Děkujeme Pánu Bohu a každému finančnímu či modlitebnímu podporovateli, díky nimž jsou takové pokroky našeho rádia možné,“ informovalo rádio na sociální síti.

Rádio 7 v současné době vysílá na FM vlnách a přes internet. Za cíl má přinést „do slovenského éteru naději přes Praise&Worship písně a bohatou produkci, která reaguje na duchovní, ale i praktické potřeby lidí,“ informuje rádio na svém webu. 

V České republice pod stejným názvem funguje obdobné křesťanské rádio, které navazuje na službu organizace Trans World Radio. Během komunismu to byl jeden ze zdrojů povzbuzení a naděje. Centrála tehdejšího rádia byla v Monaku. TWR vysílá v mnoha zemích světa a podle Wikipedie se jedná o největší křesťanskou mediální organizaci na světě.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 16. února 2022 Foto: Facebook – Rádio 7   

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář