Tisíce lidí odevzdaly své životy Kristu během evangelizační kampaně v Africe

Evangelizační organizace CfAN informuje o úspěšné kampani v africké Tanzanii. Daniel Kolenda na sociální síti popisoval, jak tisíce lidí reagovaly na kázané Boží slovo.

O probíhající akci hovořil v září český spoluorganizátor Břetislav Šípek, který v Tanzanii celou kampaň připravoval: „Operace Dekapolis je unikátní způsob evangelizačních kampaní, který jako vizi přijal Daniel Kolenda. Dekapolis znamená deset měst a Operace Dekapolis znamená deset velkých evangelizací během dvou týdnů. Jde o zasažení celých oblastí evangeliem,“ uvedl pro Křesťan dnes Šípek.

„Dnes v noci jsem kázal jednoduché poselství evangelia, které mělo ohromnou odezvu. Tisíce lidí odevzdaly své životy Ježíši! Bylo úžasné vidět, jak tolik Tanzánců odevzdává svůj život Kristu,“ napsal v pátek na sociální síti americký kazatel a prezident organizace CfAN Daniel Kolenda.

 Popisoval zkušenosti s exorcismem a démonskými projevy u některých lidí. „Slyšel jsem, že čarodějnictví je v této oblasti velmi rozšířené a myslím, že to vysvětluje, proč tolik lidí potřebovalo osvobození,“ vysvětlil.

Po evangelizačním kázaní dopředu přicházeli lidé se svědectvími o Božím uzdravujícím jednání v jejich životě. „Na konci setkání ke mně přišla matka se slzami v očích. Její syn měl tři roky a nikdy v životě nepromluvil. Dnes večer poprvé promluvil a řekl slovo „mami“. Byla tak šťastná,“ popsal Kolenda jeden z mnoha zázraků, se kterými se v ten večer setkaly.

Jednu z největších evangelizačních organizací na světě založil Reinhard Bonnke, potomek německého letničního pastora, který se stal známý hlavně svou službou v Africe, kam přicházely i statisícové zástupy poslouchat zvěst o spáse vírou v Ježíše Krista. Misijní práci na tomto kontinentě začal v roce 1967.

Po malém počátečním úspěchu v Lesotho, dostal od Boha vizi Afriky pokryté krví Ježíše Krista. V roce 1974 zakládá organizaci CfAN (Kristus pro všechny národy) se sídlem v Jihoafrické republice. Později se sídlem organizace stal Frankfurt v Německu. Po jeho smrti se stal prezidentem organizace Daniel Kolenda.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 15. listopadu 2020 Foto: Facebook – Daniel Kolenda

Tags: ,,,,,,

1 Komentář

  1. Tohle je celé k smíchu. Bonnkeho epigon. Proč nemá koule stoupnout si na ulici např. ve Francii?
    Kvalita takovýchto Afrických rychlobrácení? Raději nemluvit. Sponzoring této organizace? Benni Hinn.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář