“V Evropě dochází k mohutnému hnutí Ducha svatého.“ V Londýně a v Nizozemsku se sešly desítky tisíc lidí 

Z různých částí světa, ze zemí mimo Spojené státy, stále přicházejí zprávy o probuzení.   Tentokrát se minulý měsíc v Londýně uskutečnila hromadná evangelizační akce, při níž bylo Božím Duchem pohnuto více než 70 000 lidí, kteří odevzdali své životy Ježíši Kristu a zažili uzdravení.

Evangelista Daniel Chand, pastor sboru Pragma a zakladatel organizace Walking Like Jesus Ministries (WLJM), říká, že 4. května se na Trafalgarském náměstí ve Velké Británii tisíce lidí klaněly Ježíši a vyslechly povzbudivé poselství.

SOUVISEJÍCÍ – Gaines: Chcete prožít probuzení? Nemusíte mít nejlepší hudbu ani kazatele, ale pozvěte Boha 

„Byli jsme svědky nejen dějinné události, ale i (naplnění) proroctví,“ napsal. „Tisíce lidí na Trafalgarském náměstí slyšely evangelium. Sedmdesát let poté, co Billy Graham stál na stejném místě, jsem se spolu s dalšími evangelisty a pastory podělil o svědectví, modlil se za nemocné a samozřejmě vyhlásil největší příběh lásky – evangelium.“

Podle organizace Walking Like Jesus Ministries zaznělo několik svědectví o uzdravení, včetně uzdravení z bolesti zad a artritidy.

Podle CBN News se jedna žena protlačila davem na pódium, aby svědčila o zázračném uzdravení, kterého se jí dostalo, když jí zcela zmizela bulka v těle. „Zmizela mi boule,“ prohlásila, zatímco dav jásal a křičel radostí.

„Bůh se Spojeným královstvím ještě neskončil,“ uvedla organizace na Instagramu. „Viděli jsme, jak Pán mocně jedná v hlavním městě naší země! Bůh slyší z nebe a uzdravuje naši zemi. Otřásá vším, čím je třeba otřást, a vylévá svého Ducha!“

Chand stál na náměstí a odvážně „hlásal, prosil a kázal Ježíšovu krev nad národem“.

A v Nizozemsku se na 54. ročníku letniční konference v Opwekkingu sešlo ohromující množství lidí pro Krista. Více než 63 000 lidí bez ostychu oslavovalo Boha a dalších 700 000 lidí údajně sledovalo o svatodušní neděli online vysílání.

„Probuzení znamená následovat Ježíše v moci Ducha svatého. To je naše touha: Nizozemsko plné Ježíše,“ napsala organizace na Instagramu. 

Mezinárodní evangelista Jean-Luc Trachsel, zakladatel Jean-Luc Trachsel Ministries a nedávný řečník na „Pochodu pro Ježíše ve Francii“, říká, že navzdory zprávám, že křesťanství v Evropě upadá, dochází k „mohutnému hnutí Ducha svatého“. 

„V Evropě na mnoha místech skutečně začalo probuzení hladových a žíznivých lidí, kteří jsou připraveni odvážně povstat, aby znovu jasně hlásali Ježíše,“ napsal nedávno na Facebooku. „Je to sice malé, ale už teď je to historické a slavné…“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 25. června 2024 Foto: sociální síť X

Tags: ,,,,

1 Komentář

 1. Matouš 24:11
  „A povstane mnoho falešných proroků a svedou mnohé.“

  Další verš, kde Ježíš varuje před falešnými proroky, je také v Matoušově evangeliu:

  Matouš 7:15
  „Mějte se na pozoru před falešnými proroky, kteří k vám přicházejí v rouše ovčím, ale uvnitř jsou draví vlci.“

  Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář