Zázrak? Brankář Allison si po svém gólu klekl a děkoval Bohu

Alison Becker rozhodl o triumfu fotbalistů Liverpoolu v nedělním zápase 36. kola anglické Premier League na půdě West Bromwiche Albionu 2: 1. The Reds nyní bojují o první čtyřku, která klubu zaručí účast v prestižní Lize mistrů.

SouvisejícíAlisson Becker z FC Liverpool: Jsem vděčný, co Bůh v mém životě udělal

Brazilský brankář si v páté minutě nastaveného času naběhl do šestnáctky a hlavou poslal do sítě centr Trenta Alexandra-Arnolda z rohu. Hned po svém překvapujícím zásahu si hluboce věřící fotbalista poklekl na kolena, podíval se do nebe a prstem ukázal nahoru, na znak gesta vděčnosti Bohu.

„Doufám, že to otec v nebi viděl. Jsem si jistý, že se spolu s Bohem bok po boku radovali a slavili,“ uvedl před kamerami Sky Sports dojatý brankář. „Jsem plný emocí. Za vše, co jsem minulé měsíce s rodinou prožil. Fotbal je ale můj život a s tátou jsme ho od malička hráli.“

Alissonův otec José Agostinho Becker podle České televize zemřel letos v únoru ve věku 57 let. Podle policie utonul v přehradě poblíž své prázdninové chaty v Lavras do Sul.

Účast na křtu spoluhráče

Když se brazilská fotbalová hvězda Roberto Firmino minulý rok v lednu rozhodl křtem vyjádřit svou víru v Krista, tak se k jeho manželce Laře a pastorovi připojil právě spoluhráč Alisson Becker. Při této důležité události v životě křesťana měli na sobě tričko s nápisem Kříž = Láska.

Těsně před ponořením do vody Firmino řekl: „Ježíš je láska, nemohu to vysvětlit… Stačí věřit, věřit v Něj a zažít Ducha svatého“.  S Allisonem se pak se slzami v očích objali a pomodlili se.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 17. května 2021 Foto: Instagram – Allison Becker

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář