Zemřela spoluzakladatelka sboru Bethel a manželka Billa Johnsona, Beni Johnsonová 

Spolupastorka církve Bethel Beni Johnsonová – autorka, učitelka Bible a manželka pastora Billa Johnsona – zemřela po boji s rakovinou.

Pastor Bill na sociálních sítích napsal, že Beni je nyní „zdravá a svobodná“ ve svém věčném domově v nebi.

Jejich syn Brian napsal: „Moje máma dnes večer odešla domů… Miluji tě, mami.“ A jejich syn Eric na Instagramu napsal: „Miluji tě, mami. Uvidíme se na druhé straně.“

Televize CBN News informuje, že sbor Bethel se sídlem v kalifornském Reddingu žádal o modlitby za Beniino zdraví od února letošního roku a prosil věřící, aby stáli při nich a modlili se za ni, zejména proto, že měla problémy s dýcháním.

SOUVISEJÍCÍJeden z lídrů Bethel church se omluvil za proroctví, že Trump bude prezidentem

„Jak již mnozí z vás vědí, Beni Johnsonová prošla cestou překonávání rakoviny. Důsledně jsme se za ni modlili a ona zažila určitý průlom,“ napsal sbor. 

Po mnoha měsících boje s rakovinou však církev ve středu na své facebookové stránce uvedla, že Beni přešla k hospicové péči. 

„V únoru 2022 jsme vyzvali celosvětovou církev k modlitbám, protože naše milovaná vedoucí Beni Johnsonová, manželka Billa Johnsona, bojuje s rakovinou. Statisíce z vás se pravidelně modlily za její úplné uzdravení,“ vysvětlila církev. 

„Zde je aktuální situace: Koncem minulého týdne Bill, Beni a jejich lékaři usoudili, že nastal čas přejít od léčby rakoviny pomocí chemoterapie ke zmírnění jejích příznaků. Beni je nyní doma v hospicové péči.“

Manželé Johnsonovi byli po desetiletí vedoucími v charismatické církvi Bethel, která je celosvětově známá svými inovativními písněmi pro uctívání a důsledným důrazem na dary Ducha svatého. Webové stránky církve zdůrazňují, že Beni byla nedílnou součástí poslání církve a měla klíčový podíl na rozvoji kongregace a modlitebného týmu.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 15. července 2022 Foto: Bethel Church – Beni Johnsonová

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář