Zpěvačka z Bethelu označila smrt své dcerky za „vítězný příběh“

Kalley Heiligenthal, vedoucí chval z amerického sboru Bethel, sdílela na Instagramu dojemnou zprávu po smrti své dvouleté dcerky, která tragicky zemřela těsně před Vánocemi.

Zpěvačka uvedla, že ačkoli Olive chybí celé rodině, těší se na den, kdy se znovu setkají v nebi.

Napsala, že přes tragédii věří v Ježíšovu dobrotu „nyní více než kdy jindy“. „Olive, chybíš mi, moc tě miluju a brzy se uvidíme,“ napsala.

Mohlo by vás zajímat

Pastor Johnson z Bethelu uvedl důvody, proč se církev modlila za zázrak vzkříšení

„Víme víc než kdy jindy, že Ježíš kraluje a je dobrý. Stojí za to věřit, každému slovu, které řekl a následovat Ho za každou cenu. To je píseň, kterou zpíváme, dokud nebudeme znovu s tebou a nakonec ji zazpíváme společně. Nemůžeme se toho dočkat. Toto je to nový den a tohle je vítězný příběh.“

Příspěvek byl napsán vedle fotografie její starší sestry Elsie a táty Andrewa, který se dívá na hory.

Olive zemřela poté, co neočekávaně přestala dýchat. Její smrt přiměla rodinu, aby požádala církev po celém světě, aby se modlila za její vzkříšení. Tato žádost však rozdělila mnohé křesťany.

Po týdnu modliteb rodina oznámila, že tato iniciativa končí. Na stránce Go Fund Me byla zřízena kampaň s cílem pomoci rodině vyrovnat se s neočekávanými náklady. Lidé přispěli sumou větší než 70 000 dolarů.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 2. ledna 2020  Foto: Instragram

Tags: ,,,

2 Komentáře

  1. Vzkříšení je možné ale ne od falešné církve uctívající „trojici“. Taková falešná církev totiž nemá pravomoc vykonávat žádné zázraky protože falešné církvi chybí pravý a jediný Bůh.

    Odpověď
  2. Jen nechápu proč se obrátila na církev po celém světě a neobrátila se přímo na Ježíše. Ale tím, že se obrátila na všechny pozemské církve dokázala a usvědčila tyto církve z toho, že nemají moc vzkřísit tak jak to má Ježíš a jeho učedníci.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář