140 tisíc mladých lidí zaplnilo brazilské stadiony s touhou následovat Krista

Sao Paolo – Tisíce křesťanů – včetně prezidenta Jaira Bolsonara – se sešly v sobotu na třech stadionech v Brazílii, aby své životy odevzdali Ježíši. Cílem akce bylo také inspirovat a vyslat misionáře do celého světa.

Bolsonaro se účastnil akce na stadionu v hlavním městě, protože chtěl být při této historické události, informuje Fox News. Brazilský prezident se setkal s bouřlivým potleskem, když prohlásil, že je věřící v Ježíše a že Brazílie patří Bohu.

Více než dvanáctihodinové akce se na třech různých stadionech v Sao Paulo a v Brasílii zúčastnilo kolem 140 tisíc mladých lidí a online to sledovalo 2,3 milionu lidí.

Andy Byrd a Teo Hayashi, spoluorganizátoři akce, pro Fox News řekli, že bylo zapotřebí jednoty mezi křesťany, aby se podařilo připravit tak masovou akci na třech stadionech, během níž se tisíce lidí rozhodly následovat Krista.

„Na všech třech stadionech jsme zakusili zázraky, uzdravení a projevy Boží moci,“ řekl pro Fox News Byrd, předseda organizace Mládež s misí (YWAM). „Celá tato akce měla za cíl vést lidi k zmocnění Duchem svatým a připravit novou generaci, aby změnila svět,“ dodal.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 12. února 202  Foto: The Send

Tags: ,,,,,

1 Komentář

  1. Karel Krejčí

    Zde je jasně vidět, komu Bůh žehná. Zde jsou otevřená srdce pro přijetí Krista, jako jediného spasitele. Bez různých příkras, bez krásných proslovů a bez jakýkoli prostředníků sebezvučnějších jmen nebo postavení. Bůh je mocný, úžasný, věrný a milující.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář