Alice Cooper mi pomohl zbavit se bílé magie, tvrdí ve svém svědectví žena

Rocker Alice Cooper inspiroval bývalou čarodějnici opustit řemeslo, které bylo zdrojem jejího příjmu. Simone Peer pro televizi CBN News řekla, že si vždy myslela, že „bílá magie“ je zaměřena na tu lepší stránku okultismu.

Podle jejích slov ji k okultismu přivedla matka, která pravidelně navštěvovala psychologa a žila v přesvědčení, že „horoskopy a numerologie jsou normální“.

Jako dospělá se začala stále více věnovat bílé magii, ale zároveň začala vnímat, že něco není v pořádku. „Na této duchovní cestě bylo tolik věcí, které jsem milovala a díky nimž jsem se cítila šťastná. Můj osobní život však podle toho vůbec nevypadal. Stále více jsem se propadávala do té nejtemnější jámy, a to je ten velký podvod,“ řekla.   

Nakonec si uvědomila, že bílá magie není tak „nebeské“, jak si myslela, a začala hledat odpovědi jinde. V roce 2017 narazila na video, kde Cooper sdílel své svědectví o tom, jak ho křesťanství zachránilo před alkoholismem.

Na základě Cooperovy osobní zkušenosti se rozhodla poprosit Krista, aby vstoupil do jejího života.  

Dalším krokem, který následoval, bylo pokání ze své minulosti a zbavila se všech okultních předmětů. Našla si také křesťanské společenství a začala navštěvovat bohoslužby. „Ve svém srdci a duchu jsem jsem se cítila být skutečně svobodná,“ popsala pocity po svém odchodu od bílé magie.

Nyní Peer pracuje jako certifikovaná konzultantka a svým klientům se snaží ukázat na Ježíše tak, jak to pro ni před roky udělal Cooper.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 14. května 2021 Foto: Wikimedia Commons – Alice Cooper

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář